Özür dilerim tekrardan ama son kez yazıyorum nolur bakın

Öyle diyor herkes abla ama karnım falan çok agruyinca ister istemez korktum yaşıma uygun olmayan şeylere kalmıştım defalarca aynı konuyu açtım özür dilerim hepinizden

Daha çok küçüksün ve inan hiç hazır değilsin hayata. Bu hatandan ders al ve hayatına kendine odaklan , mümkünse de en az 3-5 yıl daha ilişki düşünme. Mantıklı kararlar alabildiğinde sana gerçekten değer veren biriyle düzgün bir ilişkin olsun, buradaki ablaları iyice kızdırmasan hadi bakalım ablacım bu forumdan çık ve derslerine odaklan

Tamam abla çok teşekkür ederim

Kasik bölgem ve göğüs kafesin çok ağrıyor göğüslerim hassaslasti korkuyorum bir şey olmasından karnıma bastırınca ağrı yapıyor kasıklarıma yayılıyor bir şey olurmu

Böyle konuları görünce umarım olurda ceremesini çekersiniz diyesim geliyor ama sonra kendime geliyorum ve olmasın allahım o bebeğin suçu günahı ne diyorum. Ama bu kadar bilinçsizce yaklaştığınız için bu konulara bir ilahi cezayı hakettiğinizi düşünüyorum. Yıl olmuş 2023. Sevişin, istediğinizi yapın. Ama bir zahmet adam akıllı korunun. Size de yazık bu stresi yaşıyorsunuz. Birgün korunmayı bilmediğiniz için bebeğiniz olursa ona da yazık.

Kasik bölgem ve göğüs kafesin çok ağrıyor göğüslerim hassaslasti korkuyorum bir şey olmasından karnıma bastırınca ağrı yapıyor kasıklarıma yayılıyor bir şey olurmu
Nisan ayında da aynı konuyu açıp, aynı korkularını yazdın.
Her ay erkek arkadaşına yaranmak için saçma sapan şeyler yaşa sonra gel hamile mıyım diye soru sor.

Reşit değilsin 17 yaşında olduğunu düşünmek istiyorum bu kadar cahil olmak için çaba gösterme.

Şimdi regl olursun hopp bir daha erkek arkadaşının yanına git, haziran sonunda gel yine aynı konuları aç tamam mı canım?

Bir daha yok abla yok valla yok regl oluyum başka bişey istemiyorum 17 yaşındayım

Bir şey olmaz ama değil mi ilişki falan olmadı sürtünme vb şey de olmadı o yüzden korunmak değil ki sorun el ile tatmin ederken zevk suyu sperm değil elimde kalmış olabilir mi vajinama değdiysem diye korkuyorum yumurtlama dönemindeydim

Uc aydir actigin konularla ikna olmadiysan,
Devlet hastanesine git, kaninda gebelik testi baktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…