OZON TEDAVİSİ VAJİNAL ENF

maryyyy1662

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
55
3
merhaba,yıllardır geçmeyen akıntı için doktor ozon tedavisi yapalım dedi vajinal yoldan gaz olarak veriliyormus faydasını gören var mı lütfen cevaplarsanız çok sevinirim ilaç fitil vs işe yaramıyor borik asitte kullandım fitil olarak geçmiyor

Bende burada bekleyeyim açıkçası bende düşünüyorum sizin akıntı ve kaşıntı oluyor mu ? Benim yıl olcak nerdeyse geçmedi

Bende burada bekleyeyim açıkçası bende düşünüyorum sizin akıntı ve kaşıntı oluyor mu ? Benim yıl olcak nerdeyse geçmedi
akıntım oluyo bazen akıntı gelince o sıvı kaşındırıyor benim kullanmadığım ilaç kalmadı akıntınızın yapısı nasıl benim sümüksü bazen krem gibi rengi beyazımsı sarıya kaçık

akıntım oluyo bazen akıntı gelince o sıvı kaşındırıyor benim kullanmadığım ilaç kalmadı akıntınızın yapısı nasıl benim sümüksü bazen krem gibi rengi beyazımsı sarıya kaçık
Benimkide beyaz koyu kıvamlı böyle bazen kaşıntı oluyor bazen kesiliyor

Bende sizdenim kızlar. Koyu kivanli beyaz renk akıntı. 1 yıl oldu geçemedi. Fitil antibiyotik kâr etmedi.

merhaba,yıllardır geçmeyen akıntı için doktor ozon tedavisi yapalım dedi vajinal yoldan gaz olarak veriliyormus faydasını gören var mı lütfen cevaplarsanız çok sevinirim ilaç fitil vs işe yaramıyor borik asitte kullandım fitil olarak geçmiyor
Merhaba, ozon tedavisi yaptırdınız mı

Kızlar soğan kürünü mutlaka deneyin. Bende işe yaradı. Antibiyotiğin geçirmediği akıntıyı geçirdi.

Hanımlar merhaba, mesajınızı okudum ,bende çok çektim mantardan ,hamile kalmak amaçlı (arı sütü -bal-polen-propolis karışımı) yaptırmıştım düzenli 2 ay hergün bi kaşık yedim ,, 1 yemek kaşığı da alıç sirkesini suya koydum içtim ,benim bu sayede geçti bi dahada tekrarlamadı,,bu ballı karışım tam bi şifa ,bağışıklık toparladığı için faydalı bakterileri de artırıyo bağırsakta ,deneyin mutlaka, ondan öncesinde şekeri çıkarmıştım yine fayda etmemişti,antibiyotikler,kremler. Hiç fayda etmemişti. Her ay her hafta başı kaşınırdım ,şimdü yine istesem tatlı yiyprum sorun olmuyor

X