Ozon Kremi Kullanan var mı

farazota

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
49
2
arkadaslar cılttekı önune gecılmeyen sıvılceler sıvılce ızlerı gunes yanıkları deforme ve bır cok alanda kullanılan bu ozon kremlerı hakkında bılgısı olanlar kullanlar varsa hangı marka önerırsınız yada bu konuyla alakalı bılgılerınızı paylasırmısınız

ozon kremi demişsin ama bende poşetler halinde olan ozon yağı var,umarım aynı şeyden bahsediyoruzdur. markası ozon aktif. izleri geçirdiğine inanıyorum fakat uzun vadede geçiriyo.tavsiye ederim

bir yerde botoks yapılmış gibi yüzün şiş göründüğünü söylemişler, ama benim zaten yanaklar şiş, izleri geçireyim derken iyice şişmesin:), bu konuda bilgisi olan var mı?

ozon kremıne daır her şeyi sorabılırsınız bana zıraa amcam üreticilerindendır... ben dewamlı kullanıyorum sıvılcem olsun yada olmasın. sabah kalktıgımda resmen kendımı bebek gıdı hıssedıyrum... ben kremını ve sabunu kullanıyorum. soru sormak ıstyen olursa buyursun ??

bana önerenin eşi gıda mühendisiymiş, öyle her şeyi kullanmazmış ama bunu kullanıyormuş, çok memnunmuş, oradan bana tavsiye etti adam ama işte bende emin olamadım cildim zaten yağlı, oda neticede yağ, iyice sivilcelenme yapar mı diye? pek kullanan yok galiba, kimse yorum yazmıyor

şişkinlik yapıp yapmadıgını merak ediyorum ben, o konuda bilgi verir misinz, tsk.

hayır tatlım sıslık yapmıyorr...ben hıcbır yan etkısını gormedım neredeyse 2 senedır kullanıyorum ne leke kaldı nede bır sıvılce.. sıvılceler cıkmadan once suruyorum ve sıvılce sabaha kadar yok oluyor.. çillerim yok ama çillere bıle ıyı geldıgını soyluyorlar.. ben cok memnunum hıcbırseyını gormedım. amcam zaten cok bılınclı bırıdır kötu bır ıse gırecegını hıc sanmıyorum.. gırsede bıze kullandırtmazdı yanı.. şilik falan hiç yok akşam gece yatmadan sür sabah kalktıgında cıldının nasıl degıstıgını farkedeceksın

bir yerde botoks yapılmış gibi yüzün şiş göründüğünü söylemişler, ama benim zaten yanaklar şiş, izleri geçireyim derken iyice şişmesin:), bu konuda bilgisi olan var mı?

Bende kullandım ve cok faydasını gordum, doğum lekelerim azaldı

merhaba nasıl bir şey bu ve ismi tam olarak ne nereden satın alabiliriz birde bunun sahtesi falan olur mu ya sonra izleri yok edelim derken iyice kötü olmasın benim tenim baya beyazda güneşten çil oluşuyor ve bayada sivilce izi var acaba bunlara çözüm olur mu çok yöntem denedim ama hiç faydasını görmedim

arkadaslar orjınal guvenle kullanbılecegımız marka öneren varmı

baya soru gelmiş düğünüm yakın kızlar ev yerleştiriyorum giremedim. güvenilir bir marka ben aktifoks kullanıyorum.. eskiden cok kotu bır kokusu vardı yalnız artık cok az o koku.. ama mucizevi bir buluş bana göre. yüzünüzde sivilce uçuk siyahnokta sivilce yüzünden delikler bacakta çatlak seslülit çiller lekeler yağ bezeleri ne varsa hepsine çok iyi geliyor.. biz ailecek kullanıyoruz.. başka marka adenemediğim için bilmiyorum. ama siz yinede araştırmadan almayın derim.. cilt hassas çünkü.. ben ozon yağı kullanmadım hiç. ozon sabunuyla ozon kremi kullanıyorum

tamam canım cok tsk ederım bakıcam ve alıcam zaten krem yeterlı cok sagol

Merhaba,
Mesajınız üzerinden çok zaman geçmiş ancak hala ozon kremi ile ilgili bilgi almak istiyorsanız lütfen bana mesaj gönderin. Biz ozon kremi üreticisiyiz ve sizi bilgilendirebiliriz.
İyi Günler,
Gerardine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…