Saç Bakım Ürünleri Ozoderm Saç Bakım Kürü

neseekrem

Evli Mutlu 2 Çocuklu
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
211
0
Merhaba bayanlar.Ben bu kürü geçen gün Flash tvnin reklamlarında gördüm aranızda kullanan,memnun kalan var mı?
$OZODERM-GOLD-1Set-Alana-1Set-Hediye__46223697_0.jpg
Eğer memnun kaldıysanız ben de almayı düşünüyorum.saçlarım çok dökülmeye başladı da fiyatını da uygun buldum o yüzden soruşturayım dedim :KK1:

tatlım ozodermin reklamlarına bende bikaç kere denk geldim, bu şampuan serisi saçtaki kepeklenmeyi, dökülmeyi, yaraları düzeltiyormuş, güçlendirip, çoğaltıyormuş, hatta saç beyazlamasını bile engelleyip beyaz saçları orjinal rengine çeviriyormuş. açıkçası ben bu şampuanı yapan, imal eden ve reklamlarında öven adama baktım birde vaadettiklerine baktım güldüm geçtim. seyrek ve boyanmış saçlarıyla yaptığı reklam ne kadar inandırıcı olabilirki. üstelik fiyatını da fazla buldum. kanma derim.

kızlar ben bir dönem kullandım ama çok pahalı olduğu için bıraktım kuzenim amcam ve kardeşim hala kullanıyor. etkisini 1 aydan sonra gösteriyor ve düzenli kullanmak çok önemli... bizim ailede kullanan ve hala bırakmayan bir çok kişi var ama hergün saçınızı yıkayabilecekmisiniz bir onu düşünün.. amcam da saç rengini geri getiren bir modelini kullanıyor adam 50 yaşına geldi saçları siyaha dönmeye başladı görenler boya yaptı zannediyor. kuzenim saçları berbattt tek tutam saçı vardı şimdi maşallahı var saçlarının. ama en son dediğine göre ozoderm bozdu dedi. ilk çıktığı zamanlar çok güzeldi şimdi iyi değil dedi. kardeşimin saçlarına inanılmaz iyi geldi hızlı uzatıyor dökülmesini de engelledi. saçtan saça fark ediyor bence

bu arada kızlar aktardan sarımsaklı şampuan alın daha iyi hem ucuz hem de aynı etkiye sahip. en azından saçları yumuşak yapıyor sarımsaklı şampuan(bir kaç yerde okudum mecitefendi ve benim kullandığım fiytodan herkes memnun) bu kadar fazla para vermeyin derim. yine de siz bilirsiniz. çünkü çok riskli herkeste aynı etkiyi göstermeyebiliyor

X