Özlüyorum

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.379
1.808
Hayatımın geçmiş bölümüne baktığımda kaybettiklerimi yaşıyormuş gibi düşünüyorum ama yinede özlemim bitmiyor.Hele anneciğimi .
Yaşım kaç olursa olsun ben hala onun küçük kızıyım ve içimdeki çocuğun onun sevgisine ,şefkatine ,yardımına,nasihatine,sıcak kucağına ,saçımı yumuk elleriyle okşamasına ihtiyacım var .
Anne ,annem ,anneciğim demeyi çok özlüyorum.İşte bu yüzden "keşke"kelimesini hiç sevmiyorum .Ama istemeyerek ne yazıkki kullanmak zorundayım keşke yaşasada seni çok seviyorum ANNECİĞİM diyebilsem .
Anneciğim seni sonsuz seviiyor ve özlüyorum .Nur içinde yat .

Ben yıllarca dedimki annesi olmayan bir insandan ne farkım var? Çünkü 5 yaşında ayrıldık ve yılda sadece 3 defa görebiliyordum.. Ama ankadımki gerçekten annesi olmayandan bir farkım var benim annem uzaktada olsa yinede telefonun ucunda.. Lerenim Allah sana sabır versin canım çok zordur eminim...

allah rahmet etsin canım anneciğine, özlemek çok kötü birşey , anne sevgisi bu başka sevgiylede giderilemez ki sabır diliyorum sana...

Allah rahmet eylesin lerenim özlemek çok acı inan bazen insanın şurasına bişey takılı kalıyo :çok üzgünüm:

özlem özlem özlem leerenim bitmez o anne özlemi
allah rahmet etsin nur içinde yatsın.ne mutlu ki onu hala özleyen bir evladı var..

Canim annen nur icinde yatsin yattigi yer nur mekani cennet olsun.hepsimizin bir gun gidecegi yer ayni deyip belki biraz olsun rahatlarsin bilmem ki...:teselli:

Nur içinde yatsın anneciğin insan kaç yaşında olursa olsun anne sevgisini ilgisini herzaman arıyor.

anne baba sevgisi bir ömre sığmıyor. insan bu gerçeklere alışmaya çalışsada hayatının bir çok anında onları yanında istiyor. Mekanı cennet olsun.

Gülcüm canım benim çok üzüldüm umarım Allah onu sana ve ailene bağışlar .Çok iyi anlıyorum seni çaresizliğin ne demek olduğunu iyi bilirim .Ama lütfen pozitif düşün ,sakın ümidini yitirme dualarım seninle ve anneciğinle .

Lereenim söyleyecek o kadar çok şey var ,kelimeler aynen boğazıma dolandı .Beni demekki bu sayfaya anne sevgisi çekti.Annem Anneciğim yazarken içim titriyor adı bile güzel ANNE ANNE ben annemi 3 yıl once kaybettim .Annemin bir kızıyım ve iki oğlum var yani ne anam var ne bacım nede kızım acılarımı paylaşacağım .Çoğuzaman tıkanıp kalıyorum.Lerencim ilk zamanlar benimde çok keşkelerim oluyordu baktım bunalıma gireceğim ,attım içimden keşkeleri.taktir öyle imiş ve öyle gerektiriyormuş diyorum.Herşeye rağmen hayat devam ediyor Allah Annelerimizin acısını unutturacak başka acı vermesin.Mekanları cennet olsun ,Amin.

Ahhhh o anne özlemi yokmu lerenim.Şimdi yanımda olsaydı herşey daha kolay olurdu.Annen nur içinde yatsın lerenim.

ne zaman anneme gitsek saatlerce orda kalsak bile dönüş zamanı daha erken değilmi der. o zaman kendimi suçlu hissediyorum işte. sanki kendisini terkedilmiş hissediyor birazda artık yaşlanmamın getirdiği ruh haliyle.
anneciğim diyorum bak benimde bir evim ve çocuklarım var ve eve gitmem lazım artık. inan ayaklarım geri geri gidiyor eve dönüşte. heleki 3 ay sonra abimde evleniyor ve tam yalnız kalıyor işte o zaman dahada zor olacak dönüşler:çok üzgünüm:

Lereenim canim benim burcdasim melek kalpli dostum annecigin nur icinde yatsin mekani cennet olsun insallah, senin gibi melek bir kizi oldugu icin ruhu rahattir, ozlemlerimiz bitmiyor lereenim, bende babasizim o kadar isterdimki yanimda olsun sadece ruyama gelebiliyor, bunada sukurler olsun, seni cok seviyorum guzel duygularini, sevinclerini, huzunlerini hepsini paylasirken yaninda olmak cok guzel canim dostum benim

annem bikaç ay önce annesini kaybetti.yaşı 50 ama küçük bir çocuk gibi acı çekiyor.kendini sahipsiz ve bir başına kalmış gibi hissediyor.ona baktıkça anne acısının nekadar büyük olduğunu anlıyorum.annenin mekanı cennet olsun lerenim.Allah bütün anneleri evlatlarına bağışlasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…