özlediklerimizi paylaşalım mı ?

ben babamı cok ozledım.96 da kaybettım herseyımdı.abım arkadasım... onu cok ozluyorum.benı onun kadar kımse anlamamıs.kımse okadar sevmemıs.

çocukluk yıllarımı,lise arkadaşlarımla okulda yaşadıklarımı,küçükken annemle paylaştıklarımı,yalovadaki yaz tatillerini kısaca geçmiş hayatıma çok özlem duyuyorum ve bazende düşünürken acı çekiyorum.

baba demeyi onun kokusunu onunla yaşadığımız bayramları bayram namazına giderdi o gelene kadar sofrayı hazırlardık ekmeklerimizi sadece babam keser önümüze koyardı o onun göreviydi okullar kapandı bize hadi gelin artık diyen yok artık oranında tadı yok çünki artık babam yok ben o varken onunla yaşadığımız herşeyi çok ama çok özledim

aşkımı okadar çok özledim ki resmen içim acıyo hasreti beni o kadar yaralıyo ki 10 gündür görüşmüyoruz ve o bu sabah 5te california ya uçuyo 3 ay göremicem yüzünü..çok koyuyo ya ben alışık değilim bu kadar ayrı kalmaya

Asi, dik başlı, hiç kimseyi takmayan, kendi doğrularından asla vazgeçmeyen, inandığı şeyin sonuna kadar arkasında duran,istediğini başaran hallerimi özledim....

aşktan daha hiç darbe almadığım,hiçbirşeyi düşünmeden sadece safça sevdiğim,herkese kulak tıkayıp doyasıya aşkımı yaşadığım,elele deliler gibi istanbulu dolaştığımız,sahilde oturup kafayı çektiğimiz,beraber yemekler yaptığımız,birbirimize mektuplar yazdığımız,her gece müzik dinleyerek onu düşündüğüm,aşkımızın herşeyden önemli olduğunu sandığım hayatımın en güzel 2 yılını özledim..

Ben çocukluğumu çokkkkkkkkkkk Ama çoooook ösledim..
Gecelere Kadar Sokaklarda Arkadaşlarimla Koşturmayi.
Bayram Sabahi Cicili Bicili Giyinip şeker Toplamayi..
Bayramlarda Gizli Gizli çalip şeker Yemeyi.
Bebeğime Bezden Kiyafetler Dikmeyi
çamurdan Tencereler Tabaklar Yapmayi.
Eski Komşuluklari..
Ahhhh Ahhhh Eski Günleri çok özlüyorum Ben çokkkkkkkkkkkkkk..:çok üzgünüm:

$öyle bir dü$ündüm dü$ündüm... Ailem yanimda,biricik sevgilim yanimda,ezelden beri dostum olanlar yanimda.. Ke$ke o günlere geri dönsem diye hic bir derdim yok,kisa hayatimda her $eyi doya doya sindire sindire ya$adim,aradigim mutluluga er-gec eri$tim.. Allah izin verirse ya$amaya ve eri$meye devam edecegim.. Sanirim benim özlemim "gelecege"... Hakkiyla gelecek (ve ya gelemeyecek) olan mutlulugumu coook özlüyorum...

Geriye baktigimda özlediklerim arasinda cogumuzun´da yazdigi gibi cocuklugumu özledim,, Okuldan gelir gelmez cantayi bir kenara atar,,, dokuz tas dizmek icin kendimi parcalardim,,, Oysa ne güzeldi o günler,,, Dostluklar, Samimilikler,,, Bayramlar,, Ayni kapiyi kac defa calardik seker alabilmek icin,,,
Zaman gecti ve ben büyüdüm,, Ama icimdeki cocuk büyümedi,,,
Yasanmamis günlerin birikmisi her zaman icimde bir uhde olarak kalicak,,,
Hepimizin En cok arzuladigi dileklerin gerceklesmesi temennisiyle,,,
Sevgiyle kalin Kizlar,,,,:1hug:

Asi, dik başlı, hiç kimseyi takmayan, kendi doğrularından asla vazgeçmeyen, inandığı şeyin sonuna kadar arkasında duran,istediğini başaran hallerimi özledim....

aynen katiliyorum
ayrica barisi ozledim hemde cok onu tanidigim gunleri ve nefret ettigim inatlastigim gunleri simdiyse yerinde kocaman bir sizi var ona cok kizdigimda ozur dileyememistim simdiyse cok gec
aslinda ozlemedigim sey yok gecmisimde, bugunumde birgun gecmis olacak ve nekadarda bugunleri sevmesemde belki bugunlerde ozlemlerim olacak kimbilir daha ne acilar yasanacak
Allah hicbirinize aci kader yazmasin..

Çocukluğumu ve çocukluğumun yaz gecelerini özledim... Annem ve babamın genç ve sağlıklı oldukları yılları özledim....Akşamları deniz kenarında yaktığımız ateşleri özledim...denizden midye toplamayı özledim....çalışmadan evde oturduğum günleri özledim... lapa lapa yağan kar ı özledim... hayatları sona eren sevdiklerimi özledim :1no2:

küçükken soğuk kış günlerinde babam bize masal anlatırken bir yandan da sobanın üstünde kestane pişirirdik

çok güzel günlerdi

şimdi koca kız oldum sobada yok artık

bide 3. sınıfa giderken istanbulda çok kar yağmıştı bende kar topu oynucam diye tuturmuştum anne gitme bak çok üşürsün demişti ama yinede gittim

tabi soğuktan ellerim dondu nasıl sızlıyor ne kadar ağladım annem ellerimi ısıtıcam diye çok uğraştı ovdu

ne günlerdi ya

daha çoooooook var böyle anı

çocukluğumu anne baba vekardeşlerin birarada oturmaları ,saygıları sevgileri masum yüzleri vs hepsini çok özledim.

evlilik belki çok güzel ama ben bekarlığı, bekarlığın rahatlığını çok özlüyorum
birde lise yıllarımı

öncelikle ailemizden yitirdiğimiz büyüklerimi zi bayramda mendil içinde aldığımız harçlıkları mis gibi kaymak kokan sokak dondumacımızı macuncuları boynumuza asıp yediğimiz hinnapları bahçede üstüne evcilik ağacı kurduğumuz dut ağacını kısacası eskiye ait herşeyi özledim bu günkü teknolojiyle o günlere dönebilmeyi çok isterdim sevgiler

26 gündür sevdiğimi göremiyom inanılmaz özledim onu..ilk kez bu kadar ayrı kaldık en fazla 3 hafta görüşmemiştik..

memleketimi özledim balkonunda akşam sefaları yaparken burnuma gelen denizin kokusunu özledim ,ailemi özledim ,sevilmeyi ,değer verilmeyi,sayılmayı ,insanlığı özledim özlenmesi gereken özlenmeyi haeden herşeyi özledim

babamı özledim onu bir kerecik görebilseydim keşke..

:1hug::1hug::1hug:MSJ ları okurken kendime yakın olanları aynı özlemleri çektiğimiz arkadaşları daha daha dikkatli okudum herkez gibi bende çocukluğumu herşeyden önce Babamı ,arkadaşımı evimizin kalabalığını özledim herakşam babamı bekleyişimi geldiğinde kızım deyip sarılmasını çokk özladim.Ben babamı 91 yılında kaybettim çok gençtim yani ona karşı eksik yaptığım şeyler var diye düşünüyorum ama bılemiyosun işte ben babamın hiç büyümeyen kızıydım...Şimdiki aklım olsaydı daha farklı olurdu hersy.Okadar isterdimki hayatta olmasını ama ben inanıyorum mutlaka bizi görüyodur çünkü benim babamm çok iyi kalbi çok temiz ailesine çok düşkün bir babaydı.ALLAH SEVDİĞİ KULLARI ERKEN ALIRMIŞ YANINA CANIM BABACIM NUR İÇİNDE YAT.İşte böyle arkadaşlar benimde en büyük özlemim bu var tabiki başka özlemlerim ama en önemlisini yazdım sizlere.

Küçükken bisiklet sürerdim çoookk özledim hatta bisiklet sürerken düşüp ağlayarak eve gelmeyi bile çok özledim

X