özlediklerimizi paylaşalım mı ?

bende en çok annemi babamı özledim kıslarr....7 aydır görmüyorum.

3 yildir görmedigim ailemi annemi babami kardeslerimi cooooooooooook özledim

BEN EN ÇOK ÇOCUKLUĞUMU ÖZLEDİM BAVRAM ALIŞVERİŞİ VAPTIĞIMIZDA VENİ AVKKABILARIMI BAŞ UCUMA KOVUP O BAVRAM SABAHININ HİÇ GELMİCEĞİNİ SANDIĞIM GÜNLERİ HEVECANLA KALKIP CİCİLERİMİ GİVME TELAŞINI;MAHALLE HALKININ TELAŞLA KAPI ÖNLERİNİ VIKAMALARINI AİLEMLE ANANEMLERE İNİP HEP BERABER KAHVALTI VAPIP BAVRAMLAŞMALARIMIZI,SOKAKLARDA DOVA DOVA OVUN OVNAMAVI BABAMIN HER PAZAR BİZE HAMSİ BUHULAMA VAPMASINI VADA GELENEKMİŞ GİBİ HER PAZAR BALIK VAPMASINI KISACA KÜÇÜKLÜĞÜMÜ O SAF TEMİZ OLAN ÇOCUKLUĞUMU AİLEMLE OLDUĞUM GÜNLERİMİ ABLAM VE ABİMLE KAVGALARIMIZIKISACA HERŞEVİ ÖZLEDİM

canım hakıkaten ya.leblebı tozu,sokakta patlattıgımız cat patlar,kuka devırmelr saklambaclar.......unuttuk herseyı.hayt unutturuyo herseyı.ama ıcımızden alamıyo dımı

Turkiyede biraktigim herseyi,ablami,kardesimi,yegenlerimi,candostlarimi,havasini suyunu,kokusunu sevdigim ulkemin herseyini coook ozluyorum.

ben de canım rahmetlik babacığımı çok çok özledim. Allahın takdiri amenna ama çok sevdiğin birini bir daha görememek, konuşamamak çok acı veriyor insana.

lise yıllarımı o anki arkadaşlığı ve o anki aile ortamımı çok özlüyorum

canım bende babamı ozledım.96 senesınde kaybettım.herseyımdı.onsuzluk cok zor.onu cok ozluyorum.bırde 3uz yegenlerımı.canlarımı

Bende kızkardeşimi çok ama çok özledim kendisi Hollanda da...keşke burda olsada tek o eski kavgalarımızı yine yapsak onu o kadar çok özlüyorumki insanın bacısı gibi yok be..........

küçükkken butun cocukları ayartıp agaçlara dalmaya giderdik onu cok özledim hiç yapmaya kalkınca koca kadına bak diyorlar utanmıyor ama ben cocuklugumu özledim gazeteler kagıt bebek veriridi onları defile yaptırırıdık sabahtan cıkıp aksama kadar köpek gibi kostururduk. hiç unutmuyorum bır keresinde cok hastaydım annem işi gideken dediki bana iyice terle iyileşirsin dedi annem gidince dısarı bır cıktıp terlettin benı beniyileşecem diye annem eve geldiginde bende kıpkırmızı bir surat ve daha beter bır hasta olmustum annem bana baya bır kızmıstı

Bende en çok Dinarı özledim birde en çooooooookkk sınıf arkadaşlarımı, okul arkadaşlarımı...offf burda hiç arkadaşım yok

bende çocukluk arkadaşlarımı onlardaki dostluk başkaydı şimdide var ama onlar başkaydı annemi babamı özlüyorum uzakta olduğum için.

Mahallece Gidilen Piknikleri, Bahçeye Terliğim Düştü Teyze Bahanesiyle Ağaçlara Dalmayi,zillere Basip Kaçmayi ,lisedeyken Derse Denk Geldiğinde Açilan Iftarlari Ve Sonrasinda Kaynatilan Dersleri Ve darıca sahilinde sınıfca içilen çayları.

bende reyhanı çok özledim canım benim seni çok seviyorum tatilde görüşeceğiz inş

tahta sopalara dolanan renkli macunlardan yemeyi,5 taş oynamayı,çocukluğumu,eskiye ait herşeyi özlemeye başladım yani yaşlanıyormuyum ne?

dün ankaraya gitti bitanem ve sadece 1 gün oldu ayrılalı ama onu şimdiden çok özledim

babami,ailemi, cocuklugumu,gencligimi,arkadaslarimi,memleketimi,mahallemi,oyunlari,bayramlarin tatli huzurunu,bayram sekerlerini ve harcliklarini,gece yarisina kadar yapilan sohbetleri,denizlide yapilan keskek yemegi,denizlinin ilik havasini,yagmurunu,sicagini,ramazan davulcusunu(cocukken korkardim ama) arefe günü yapilan bisi böregini,ezanimizi,yaptigimiz piknikleri,kokusunu,dagini,tasini kisacasi ben MEMLEKETIMI cooooooooooooookkkk özledim.daha anlatamadigim bircok özlemimi :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: senağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…