Özenle Hazırlanmış Yemek Masası Fotoları (Alıntı veya Kendi Çekimlerimiz)

bu da kalabalık misafir masamızdan

Eklentiler

• $Görüntü0016.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 346
Maşallah ne marifetli hanımlarımız var, benim de eşim kebap salonu işletiyor o nedenle yemeğe gelmiyor arada ben onun yanına gidiyorum, çok nadiren misafir çağırabiliyor o da genelde kahvaltı için oluyor, mutfakla uğraşmayı çok seviyorum yemek yapmak, yaptığını iyi bir şekilde sunmak çok zevkli malesef bu zevkten genelde mahrumum kendimi anca kek börek pastalarda gösterebiliyorum, umarım gün gelir akşam yemeklerini evimizde birlikte yeriz, napalım buna da şükür

canım valla benimkide seçer, yaprak sarmasını 1-2 taneye demesem tadına bile bakmaz. yayla çorbasını çok sever birde kabak kızartmasını.
benimkinin sevdikleri sayayım sana :) kıymalı makarna patates tavuk kırmızı et ama tiritli asla olmıcak etler. yayla-mercimek çorbası marull salatası ve mantı-pirinç pilavı bu kadar :)) haa bide domates-peynir-yumurta vazgeçilmesiii

ya işte ben bunu seviyorum masa düzeninden servisten hiç anlamıyorum evlenince napcam ben ya

Ben bu yer sofralarına bayıldım. Hele ilk sofra tam benlik :) hatta eşime bile gösterdim o da insanın yiyesi geliyor dedi. Bazen yerde sofra hazırlamak lazım keyifli olur.

Çok güzel gerçekten masanın kuruluşu ve çeşit çeşit yemeklerin olması da sizin ne kadar özenli maharetli biri olduğunuzu gösteriyor zaten

Pimapen uzun ve altı duvar ama çok güzel olmuş, tam bnm hayal ettiğim gibi.. ben de düşünüyorum da sormak istediğim şu, yaptırdığına pişman oldun mu ve masraflı oldu mu duvarı yıktırmak...

yok cnm pişman değil
hatta çok da memnunuz
biz evi komple yaptrmıştık 2008 de
ayrı bir fiat veremicem ama yıkımlar da anlaştığımız fiatın içine dahildi
dileirm senn gönlüne göre de olur

Pimapen uzun ve altı duvar ama çok güzel olmuş, tam bnm hayal ettiğim gibi.. ben de düşünüyorum da sormak istediğim şu, yaptırdığına pişman oldun mu ve masraflı oldu mu duvarı yıktırmak...

yok cnm pişman değil
hatta çok da memnunuz
biz evi komple yaptrmıştık 2008 de
ayrı bir fiat veremicem ama yıkımlar da anlaştığımız fiatın içine dahildi
dileirm senn gönlüne göre de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…