özel hastanedeki doktorlar doğuma girmiyorlarmiş?

ay evet yaaa ben de hep pembe giydirmek isterdim bir de saçlarını örmeyi hayal ederdim hep :)))
sabah eşimde bana doğduktan sonra arkadan bir tane de kız yaparız dimi deyip durdu , hatta kızı bulana kadar devam edecekmişiz
neyse diyorum ya sağlıklı olsunlar da kız erkek fark etmez.. benim çok sıkıntım yok , bi akşamları sancı giriyor bazen , bide belim ağrıyor çok , tam kuyruksokumuna bıçak saplanır gibi oluyo , normal şeyler tabi katlanıcaz mecburen , böyle acı çektiğim durumlarda gözlerimi kapayıp onu kucağıma aldığım anı hayal ediyorum o zaman katlanmak daha kolay oluyor , acılar azalıyor birden :))

kasim annelerinde bebek şekerleri hakkinda konuşuyoruz oraya gel istersen sen yapmayi düşünüyormusun hani doğum yapinca hastaneye gelenlere vermek için

merhaba durucum ben doktorumun çalıştıgı hastane personelinden memnun olmadıgım için özel muaynehanesine gidiyrum haliyle dogumuda o hastanede yapmayacagım doktorumun tavsiye ettiği bi kaç hastane var onlardan birini karar verecegiz ve hastaneyle anlaşıp doguma kendi doktorumu çagıracagız. doktorunun dediği bi yandan dogru çünkü belki o günbaşka doktorun nöbeti ise hastane prosedürüne göre doktorunun doguma girmesi belki yasaktır.

Merhaba İSİ_1980, ben de Hizmet Hastanesini düşünüyorum. Şu andaki doktorumdan memnun değilim, Meltem Hn doğuma kendisi geliyormuş değil mi?

selam kızlar
oğlum 1 yaşında yani geçen yıl az daha sokakta doğuruyordum izmir özel hayat hastanesi sayesinde
geçen yıl seçim sabahı bir uyandım sular akıyo bacaklarımdan çantayı kaptığımız gibi hastaneye ebe uykulu gözlerle açtı kapıyı muayeneye aldı rahim hatırlamıyorum bilmem kaç cm açılmış buyrun doğuma alın dedi eşim doktorum yok ok dedik nöbetçi doktor girsin oda yok anestezi uzmanı yok kabus gibiydi çantayı aldık arabaya bindik ben ağlıyorum normal doğum korkumda var yola çıktık hastane aradık alsancak devlet hastanesine kucağında taşıdı eşim şükür bi problem olmadan baran doğdu .
dikkat edin ssk güvencesi ile gittiğinizde böyle oluyor galiba ama baştan demediler bana haftasonu olursa kimse yok falan hatta doktorum dediki herkes burda 24 saat korkam oda o gün karaburundaymış yetişemem dedi.
sadece olan benim sütlere oldu oğlumu 2 ay emzirebildim stresten ve çok korktum ogün
baştan herşeyi konuşun derim .
sevgiler hepinize

canım ben izmirde kent hastanesinde gittim doktora.özel hastane ama doktorum girdi doğumuma.bence çoks açma özel hastanede bile çalışıyor olsa hastasının doğumuna girmesi laızm doktorun.bence hastane müdürüyle konuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…