özel hastanedeki doktorlar doğuma girmiyorlarmiş?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Slm arkadaslar.ben özel hastanede bir dr a gidiyorum.medical park bahçelievler.fakat dr umla konustum.eger toplanti olmazsa sehir disinda olmazsam giriyorum ama net degil.ben özel muayanemdeki hastalarima genelde dogumuna giriyorum.ve gece 3 te arasalar gidiyorum.ama hastanedeki hastalarim gece aradiginda pek ilgilenemiyorum dedi....sizde özel hastaneyemi gidiyorsunuz..ya ama cok sacma ben 9 ay o dr a gidiyim..dogumumu baskasina yaptirtsin cok sacma değilmi sizce....ne yapacagimi sasirdim vallahi...hastane müdürüyle konusmak lazim.böyle olmamasi lazim.siz ne düşünüyorsunuz..siz sordunuzmu doktorunuza bu soruyu.dogumuma sizmi gireceksiniz diye...genelde özel hastanedeki dr lar muayanesi varsa hastane hastalarinin dogumunda ilgilenmiyorlarmis.ama sadece hastanede calisiyorlarsa ozaman giriyorlarmiş.....ne yapayim sizce....9 ay doktorun seni taniyor...ama dogumda seni hiç takip etmeyen tanimayan doktor giriyor doguma ....bilmiyorum ne yapacagimi...acaba diyorum 2 dr ada gidiyim..eger o doguma girmezse diğeri yaptirir dogumumu...sizce

Canim bence dr un kisa yoldan seni muayenehanesine davet etmiş.çok iğrenç ve para düşkünü bi adam hiç sevmedim.lütfen kusura bakma cnm.apaçik insanin yüzüne ilgilenmiyorum dememesi lazim.burdan kendisini kiniyorum

Slm arkadaslar.ben özel hastanede bir dr a gidiyorum.medical park bahçelievler.fakat dr umla konustum.eger toplanti olmazsa sehir disinda olmazsam giriyorum ama net degil.ben özel muayanemdeki hastalarima genelde dogumuna giriyorum.ve gece 3 te arasalar gidiyorum.ama hastanedeki hastalarim gece aradiginda pek ilgilenemiyorum dedi....sizde özel hastaneyemi gidiyorsunuz..ya ama cok sacma ben 9 ay o dr a gidiyim..dogumumu baskasina yaptirtsin cok sacma değilmi sizce....ne yapacagimi sasirdim vallahi...hastane müdürüyle konusmak lazim.böyle olmamasi lazim.siz ne düşünüyorsunuz..siz sordunuzmu doktorunuza bu soruyu.dogumuma sizmi gireceksiniz diye...genelde özel hastanedeki dr lar muayanesi varsa hastane hastalarinin dogumunda ilgilenmiyorlarmis.ama sadece hastanede calisiyorlarsa ozaman giriyorlarmiş.....ne yapayim sizce....9 ay doktorun seni taniyor...ama dogumda seni hiç takip etmeyen tanimayan doktor giriyor doguma ....bilmiyorum ne yapacagimi...acaba diyorum 2 dr ada gidiyim..eger o doguma girmezse diğeri yaptirir dogumumu...sizce

Kesinlikle katılıyorum. nasıl bir doktorluk anlayışıdır bu. e tabi muayenehaesinde 100-150 ytl alıyor, ama hastanede bunun 5'te biri. oraya gelki bende para kazanayım demiş. canım bence doktorunu hemen değiştir. kesinlikle güven olmaz biri.

Valla benim doktorum ataşehirde oturuyo ben küçük bakkalköy ararmizda 5 dakika mesafe var zaten kendiside bu gun ev adresini bile verdi hele bi o günleri bi görelim hayirlisiyla evinden gidip arabayla alabiliriz tabi şehir dişinda olmadiği taktirde bu arada koşu yolu özel medipol hastahanesine gidiyorum.

selam bende bundan 1 ay önce medical park bahçelievler hastanesine gidiyordum. fakat memnun kalmadım ve değiştirdim. nedenleri ise şöyle;

1.tahlil sonuçlarımı çalıştığım için telefondan öğrenmek istedim ama hiçbir şekilde doktorumla konuşamadım. bağlamıyorlar.

2. hastaneden almaya gittim bigün kadın doğum katındaki personel çıkmış yetişemedim. laboratuarda yokmuş.

3.doktor hanım hiçbir şekilde cep telefonu numarasını vermiyor. hastane prosedürü öyleymiş ! ne yani acil bi durumum olsa ne yapıcam dedim santralden bağlıyorlar dedi. birgün bi sıkıntım oldu aradım acil bir durumum var doktor hanıma bağlarmısınız dedim tam 5 dk beklettiler ve daha sonra doktor hanım müsait değilmiş dediler. görüşemedim.
4. her muayeneye gittiğimde en az 1 saat bekliyorsun...
direk değiştirdim valla doğum zamanım gelse demekki ulaşamayacaktım.

şimdi bahçelievler hizmet hastanesine gidiyorum çok memnunum. eğer istersen bilgi veririm sana bu konuda nekakadar hangi dokto vs vs

Şaşırmanıza şaşırdım açıkçası.. Çöken sağlık sistemimizin acı tablosudur bu aslında... Bu konuyu çok araştırdım.. Benim özel dr da devlet hastanesinde çalışmasına rağmen ancak özel hastanede doğum olursa doğuma geliyor.. İstediği rakamsa ( zaten hemen hemen hepsinin aldığı miktar aynı) 1,400 ytl... Ha 1de özel hastane masrafın faturalandırılıyor.. Devlet hastanesinde doğum olacaksada orada ebeler doğumu gerçekleştiriyor.. Acil durumda ancak nöbetçi dr devreye giriyor.. Yani para ticareti olmuş bu olay.. Saçma ama gerçek bu malesef...

Son düzenleme:
isi-1980 canım hizmet hastanesi hakkında bilgi verebilir misin? ben de doğumu orda yapmak istiyorum.. sen hangi doktora gidiyorsun? sana özelden mesaj atıyım dedim ama beceremedim :KK43:

Evet ya, doktor değil bunlar para sayma makinesi mübarek...evet var böyle manyaklar...
O zaman ebelerin elinden işlerini almasınlar...
Tüm gelişmiş ülkelerde sağlıklı giden hamileliklerde, doğumu da ebe (ebe dediğim de 4 yıllık üniversite okumuş, bu işin uzmanı kızlar) yaptırıyor.
Kan tahlilerine doktor bakıyor, ama duruş, pozisyon, sancı hafifletme, bu tarz ıvır zivır işleri ebeler yapıyor.

hem onların elinden işlerini alıyor bu doktorlar, hem de ebe kadar ilgi göstermiyorlar ne saçma!!!Kötü Kazen

isi-1980 canım hizmet hastanesi hakkında bilgi verebilir misin? ben de doğumu orda yapmak istiyorum.. sen hangi doktora gidiyorsun? sana özelden mesaj atıyım dedim ama beceremedim :KK43:

CANIM MERHABA HİZMET HASTANESİNDE DOKTOR MELTEM EĞİLMEZ VAR ONA GİDİYORUM ÖYLE ŞEKER ÖYLE TATLI Bİ DOKTOR Kİ ACAYİP MEMNUNUM.. HERZAMANDA HASTANEDE .. ÇOK İLGİLİ ALAKALI CİCİ Bİ BAYAN..
MUAYENE SSK LI İSEN 40 YTL ÖDÜYORSUN ÖZEL SAĞLIK VARSA ANLAŞMANA GÖRE HİÇTE ÖDEMEYEBİLİYORSUN.. BENİM ÖZEL HİÇ ÖDEMİYORUM MESELA DOĞUM ÜCRETLERİDE ÇOK İYİ 1600 FALAN NORMAL 2600 SZERYANDI GALİBA TAM AKLIMDA KALMADI AMA O CİVARLARDA BELKİDE DAHA UYGUN. ACAYİP GÜZEL Bİ HASTANE HİÇ SIRA BEKLEMİYORSUN HATTA ERKEN GİTTİYSEN ERKENDENDE ALABİLİYORLAR... DOKTIR HANIM İLK GİTMEMDE HEMEN KARINI CEP NUMARASINI VERDİ HEMEN CEBİNE KAYDET FALAN DEDİ NE ZAMAN İSTERSEN ARA DEDİ( allah korusun mecbur kalmadıkça zaten aramam) ÇOK ÇOK TEMİZ GÜZEL Bİ HASTANE WEB ADRESİNDEN GİRİP SANAL OLARAK GEZEBİLİRSİN ...www.hizmethastanesi.com
SORMAK İSTEDİĞİN BAŞKA BİRLEY OLURSA SEVE SEVE YAZARIM HEMEN

canım çok saol , ben internet sitesine baktım zaten , başka bir arkadaşım da orda doğum yapmış çok memnun kalmıştı ama o doktorunu dışardan getirmişti , içimi iyice rahatlattın söylediklerinle , inşallah kazasız belasız atlatırsam hamileliği doğumu orda yapacağım sanırım :)

canım çok saol , ben internet sitesine baktım zaten , başka bir arkadaşım da orda doğum yapmış çok memnun kalmıştı ama o doktorunu dışardan getirmişti , içimi iyice rahatlattın söylediklerinle , inşallah kazasız belasız atlatırsam hamileliği doğumu orda yapacağım sanırım :)

hayırlısı olsun Allah yardımcımız olsun..
kaç haftalık gebişsin sen :) ?
ben 22 nin içindeyim

ben de 21.in içindeyim canım , bir hafta arayla doğurucaz desene :)
benimki erkek seninki ne ?

ben de 21.in içindeyim canım , bir hafta arayla doğurucaz desene :)
benimki erkek seninki ne ?

benimkide kız :)
çin takvimine bakmıştım çok komik insan gırgır olsun die bakıyo ama bazende inanıyor
benim ocak şubat mart erkek gösteriyodu herkes kesin oğlun olucak dedi ama kız oldu :) çok mutluyum 1.5 yıl olmadı çünkü sonra kendiliğinden oldu ne olsa razıydım sağlıklı olduktan sonra :)

öyle şey olurmu ben kadın hastalıklarından ameliyat oldum, özel hastanede aynı drum ameliyatıma girdi, senin drun biraz paragöz anlaşılan o tarz dr lar sadece muayenehanesine gidersen ameliyatına girer kendiside söylemiş farkındaysan

selam bende bundan 1 ay önce medical park bahçelievler hastanesine gidiyordum. Fakat memnun kalmadım ve değiştirdim. Nedenleri ise şöyle;

1.tahlil sonuçlarımı çalıştığım için telefondan öğrenmek istedim ama hiçbir şekilde doktorumla konuşamadım. Bağlamıyorlar.

2. Hastaneden almaya gittim bigün kadın doğum katındaki personel çıkmış yetişemedim. Laboratuarda yokmuş.

3.doktor hanım hiçbir şekilde cep telefonu numarasını vermiyor. Hastane prosedürü öyleymiş ! Ne yani acil bi durumum olsa ne yapıcam dedim santralden bağlıyorlar dedi. Birgün bi sıkıntım oldu aradım acil bir durumum var doktor hanıma bağlarmısınız dedim tam 5 dk beklettiler ve daha sonra doktor hanım müsait değilmiş dediler. Görüşemedim.
4. Her muayeneye gittiğimde en az 1 saat bekliyorsun...
Direk değiştirdim valla doğum zamanım gelse demekki ulaşamayacaktım.

şimdi bahçelievler hizmet hastanesine gidiyorum çok memnunum. Eğer istersen bilgi veririm sana bu konuda nekakadar hangi dokto vs vs

canim medical parkta kime gidiyordun

benimkide kız :)
çin takvimine bakmıştım çok komik insan gırgır olsun die bakıyo ama bazende inanıyor
benim ocak şubat mart erkek gösteriyodu herkes kesin oğlun olucak dedi ama kız oldu :) çok mutluyum 1.5 yıl olmadı çünkü sonra kendiliğinden oldu ne olsa razıydım sağlıklı olduktan sonra :)

Canım Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin , ben de eşimde hep kız çocuk istiyorduk , kızların apayrı bir yeri oluyor , narin , hanım hanımcık , güzeller güzeli oluyorlar , ama o kadar çok kızımız olucak bizim modundaydık ki erkek lafını duyunca ikimizin de ağzı açık kaldı kafamçokkarıştı
benim de 2 yıldır olmuyordu , hayırlısı işte şimdi tek dileğim sağlıklı olması yönünde yoksa erkekmiş , kızmış önemli diil , bide kendimi erkek çocuklar annelerine düşkün olur diye kandırıyorum , kız olsaydı babasına düşkün olcaktı dimi ama Kötü Kazen

bende özel hastanede yaptım doğumumu doktorum en baştan söyledi ben giricem doğuma diye .o doğuma girmiucem dese ona gitmmezdim ki zaten........

Canım Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin , ben de eşimde hep kız çocuk istiyorduk , kızların apayrı bir yeri oluyor , narin , hanım hanımcık , güzeller güzeli oluyorlar , ama o kadar çok kızımız olucak bizim modundaydık ki erkek lafını duyunca ikimizin de ağzı açık kaldı kafamçokkarıştı
benim de 2 yıldır olmuyordu , hayırlısı işte şimdi tek dileğim sağlıklı olması yönünde yoksa erkekmiş , kızmış önemli diil , bide kendimi erkek çocuklar annelerine düşkün olur diye kandırıyorum , kız olsaydı babasına düşkün olcaktı dimi ama Kötü Kazen

hahahah haklısın evet.. bide hep biz kadınlarda vardırya küçüklüğümüzden beri evlenince kızmımız olsun isteriz.pembe giydirmek için çok istedim kız olmasını . pembe ve mor renk hastasıyım ben inan bana erkek olsaydı yine giyriricektim. :) eşimde hep kendini erkeğe hazırlamıştı. kız olduğunu öğrenince kızdırdım onu biraz bana bak kız çocuklarıda babaya aşık olurlar biliyosun dedi :):) şimdide renkli çekilen ulrtason görüntülerine bakıyo kendine benzetiyor. :) benim annem babamda ona benzetti havasından geçilmiyor... ama bilmiyorki doğunca anasının kopyası olucak :p :p

nasıl gidiyor hamileliğin varmı sıkıntın inşallah yoktur.. benim ayaklarım çok şişiyor inan akşam eve gittiğimde ayaklarım tanınmayacak halde oluyor sabah geçiyor ama..

X