Özel hastahane de bebek gözüktü devlet bebeği görmedi

Sarpuli08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
2
0
34
Merhaba arkadaşlar gebelik şüphesiyle eşim beni acile götürdü kan tahliline bekıldı pozitif dendi devlet hastahanesine sıra bulamadıgım için ertesi gün özel hestehenenin yolunu tuttum kan tahliline göre gebesin ama hiçbirşey gözükmedi 1 hafta sonra yine gel dediz1 hafta sınra yine özele gittim ve görüntüsünü di attım 5 6 haftalık ölçüm yaptım dedi keseyi gördü neyse çok öncesinden devlet hastahanesine sıra almıştım sıram gelince 1 hafta içinde gittim yani bugün ve hiçbirşey gözükmüyor 1 hafta sonra yine gel dedi her doktor 1 hafta sonra gel diyor yani bu cihazlar farklı mı özel hastahanedeki doktor bebeği gördü de üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen devlette ki niye hiçbirşey görmüyorum diyor böyle birşey başına gelen var mı o kadar stres oldum ki yerın yine özele sıra aldım 1 gün nasıl geçecek bilmiyorum

Eklentiler

• IMG-20241001-WA0001.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 22
cihazdan kaynaklı. endişe etmeyin devlet hastanelerinin makinaları çok eski oluyor genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…