özel doktor muayenesi ile tahlil ve testler...

hatice00986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
2
0
38
slm arkadaşlar... aranıza yeni katıldım... 4 aylık hamileyim... her ay düzenli olarak sağlık ocagına gidip gerekli tahlilleri yaptırıyodum... Allah'a şükür pek bir sorunum yoktu... sadece kanım düşük çıkıyodu... artık özel doktoro gitmenin zamanı geldiğini düşündüm... ve bir doktora gittim... ama gittiğim doktor sadece ultrasyona soktu beni ve bebeğimin cinsiyeti tahminen söyledi... Allah'ın izniyle bir kızım olacak :) ... kafamım takıldıgı yer ise doktorum ultrasyondan başka hiç birşey yapmadı... yani ne kan tahlili nede idrar testi... bunları yapması gerekmezmiydi arkadaşlar... kanımım düşük oldugunu söylememe ragmen yinede test yapmadı ve herşeyin yolunda oldugunu söyledi... sadece ultrasyonla herşey belli oluyomu arkadaşlar... yani kısacası özel doktor olmasına ragmen ultrasyondan başka hiçbirşey yapmaması beni biraz tedirgin etti... acaba yanlış doktormu buldum kendime diye düşünmeye başladım... yoksa bütün özel doktorlarda bu şekildemi tedavi ediyo... arkadaşlar bu ilk çocugum olucak... bu yüzden bir aksilik olmasını hiç istemiyorum... ne olur bana yardım edin ve yönlendirin...

cnm ben ilk 7 haftalıkken giittim kilinikti benmki ultrasonla baktı idrar ve kan testi istedi. test sonuçlarına görede ilaç yazdı bana. sonra her ay gitiim ultrasonla takip etti 13. haftada ayrıntılı ultrason istedi.26. haftamde renkli doppler çektirmmemi söledi ve şeker yüklemesi istedi (bütün testleri klinikte yaptırdım) çok şükür sonuçlar iyi testlerde bitti şimdi 30. haftamdayıma.s

canım bence doktorun ilgisiz biraz.değiştir derim.ben ilk gebeliğimde 3.ayın sonu gibi doktora gimiştim ve kadın bir kaç tane tahlil istedi sonrasında gene bir sürü şey yapılmıştı.

ikinizide çok teşekkür ederim arkadaşlar... anlaşılan kötü bir doktora gitmişim... zaten çok gençti diğer bir ifadeyle tecrübesizdi diğelim... olan oldu artık yapacak bir şey yok sanırım... başka bir doktor bulmak lazım... sizlerin aydın ili çevresinde tanıdıgınız ve tavsiye edeceğiniz doktorlar var mı arkadaşlar...

aydın dasın sanırım canım doğum hastanesıne git en guzel onlar bakıyo emin ol sen gibi yuzlerce hamişe baktıkları için dahada bilgilı oluyolar vallaha bak ozeldede ancak paramızı alıyorlar

Merhaba canım..öncelikle tebrik ederim kızın olacak sağ salim inş..bende 7 aylık hamileyim..eşim aydınlı evlendiğimizde aydında oturduk 2 sene cok sevdim aydını ve özlüyorum da şimdi..neyse..ben gecen sene bir düşük yaşadım 8 haftalıktı sanırım önce özel bir doktora gittim bulvarda adını şimdi hatırlayamıyorum ama bulvarda yukarıya cıkarken sol tarafta bayan bir doktor adını hatırlarsam sana da söylerim o bildi benim düşük yapacağımı ve beni direk doğum evine yatırdı 2 gün içinde düşük yaptım cok zor günler gecirdim ve şunu da söyleyeyim doğum evi cok kötü hem doktor ve hemşire bakımından hemde hastene olrak benim kaldığım odada 8 kişi kalıyorduk düşün yani ben hiç böyle bişey görmedim..neyse. işte şuan 7 aylık hamileyim kızım olucak inş. inş.seninde sağlıklı bir kızın olur arkadaşım..istanbuldan aydına selamlar...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…