Özbigel Kebap Salonu :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, bir şeyi açıklamak zorundayım. Just hanımın, aslında size anlattığı gibi bir bitmek üzere olan bir evliliği yok. Aslında kendisi bir psikolog değil sosyolog. Şiddet/Boşanma ile ilgili kadınların tutum ve düşünceleri üzerine bir buçuk yıldır bir araştırma yapıyor ve sizleri de denek olarak kullanıyor. Bir buçuk yıldır yarattığı bir hikaye ile araştırmasını sürdürüyordu. Breakinbadd olayına gelince, aslında bu olay bir sosyolog arkadaşının online sitelerde güven/inanma üzerine bir araştırma yapmak istemesi üzerine ;kendisi ve arkadaşının yarattığı bir kurgu bir kişilik. Yani breakingbadd aslında Just hanımın arkadaşı. Ve ikisi sizlerin tutumunu öğrenmek için böyle bir şey kurguladı.
Hepimiz onun denekleriydik.

Deneyimletirler zaten :KK53:

seve seve :KK8:
ben de anlatırım sana ballandırarak :KK16:

Arkadaşlar, bir şeyi açıklamak zorundayım. Just hanımın, aslında size anlattığı bir bitmek üzere olan bir evliliği yok. Aslında kendisi bir psikolog değil sosyolog. Şiddet/Boşanma ile ilgili kadınların tutum ve düşünceleri üzerine bir buçuk yıldır bir araştırma yapıyor ve sizleri de denek olarak kullanıyor. Bir buçuk yıldır yarattığı bir hikaye ile araştırmasını sürdürüyordu. Breakinbadd olayına gelince, aslında bu olay bir sosyolog arkadaşının online sitelerde güven/inanma üzerine bir araştırma yapmak istemesi üzerine ;kendisi ve arkadaşının yarattığı bir kurgu bir kişilik. Yani breakingbadd aslında Just hanımın arkadaşı. Ve ikisi sizlerin tutumunu öğrenmek için böyle bir şey kurguladı.
Hepimiz onun denekleriydik.

niye açık ettin kimliğimizi daha sürdürücektik araştırmayı yazıklar olsun :KK11:

Evet, okuyorum, merve... nickli üyenin psikoloji bilim deeeldir dediği konuda psikoloji okuyan/mezun olanlar olarak toplanmıştık.asdf.
Selamm Cognitive, ben senin yorumlarını çok seviyorum ya :KK53: Zeki bi hatunsun :KK50:

Dört yanımız psikologlarla dolu şu topikte ama yine de psikolojik sorunlarımız var niyeyse :KK53:

Evet, okuyorum, merve... nickli üyenin psikoloji bilim deeeldir dediği konuda psikoloji okuyan/mezun olanlar olarak toplanmıştık.asdf.

nickine katılıyorum ben de cognitiveciyim cognitivein gücüne inanıyorum :KK50:
benim şahsen kürem var ben ordan çalışıyorum bilimle falan işim olmaz.

Selamm Cognitive, ben senin yorumlarını çok seviyorum ya :KK53: Zeki bi hatunsun :KK50:

Dört yanımız psikologlarla dolu şu topikte ama yine de psikolojik sorunlarımız var niyeyse :KK53:

psikologların kendileri normal mi diye bi sorsana :KK53:

Selam! Eheh, utandım. Çok teşekkürler böyle düşündüğün için. ^_^
Ben de bir ara profilindeki düğün fotoğraflarına bakmıştım, çok içten biri gibisin. ^^ (Allam nasıl örnek bir kadın dayanışması sergiliyoruz ama. )

nickine katılıyorum ben de cognitiveciyim cognitivein gücüne inanıyorum :KK50:
benim şahsen kürem var ben ordan çalışıyorum bilimle falan işim olmaz.

psikologların kendileri normal mi diye bi sorsana :KK53:

Ben şu an işin başındayım aslında karar veremedim hangi alanda ilerlemek istediğime, şu sıralar Sosyal Psikoloji dersinde aldığım zevkten dolayı oraya doğru bir kayma var gibi. eheh.
Bu arada konu psikolojiden açılmışken, bir dizi önereyim sana belki biliyorsundur : In treatment diye. terapistin hastalarıyla görüşmeleri konu olarak... İlgini çekebilir.

Ben de bir ara profilindeki düğün fotoğraflarına bakmıştım, çok içten biri gibisin. ^^ (Allam nasıl örnek bir kadın dayanışması sergiliyoruz ama. )
Benim babam hiç sevgisini göstermez, ben o yüzden yemin ettim sevgimi saklamayacağıma. O an söylerim, sonra geç olmasın diye :KK60:
Benim düğün fotoları açık mı :KK57: Anamm ifşa olduk :KK53:

Ben şu an işin başındayım aslında karar veremedim hangi alanda ilerlemek istediğime, şu sıralar Sosyal Psikoloji dersinde aldığım zevkten dolayı oraya doğru bir kayma var gibi. eheh.
Bu arada konu psikolojiden açılmışken, bir dizi önereyim sana belki biliyorsundur : In treatment diye. terapistin hastalarıyla görüşmeleri konu olarak... İlgini çekebilir.

biliyorum sanırım şu bölümleri 1 saatlik olan değil miydi yoksa black mirror mıydı o
ben çok sıkılmıştım eğer bu dediğimse o
bilişsel derken alanı değil teknikleri kastetmiştim bilişsele inanıyorum
ben de alese hazırlanıyorum gelişim olursa sevinicem
ama hala klinikle ikisi arasında gidip geliyorum bazen.
klinik stajımı yaparken baya travmatize olmuştum da :KK70:

Benim babam hiç sevgisini göstermez, ben o yüzden yemin ettim sevgimi saklamayacağıma. O an söylerim, sonra geç olmasın diye :KK60:

annam cognitive kaç kaç daddy issues a girdi bu kaç :KK70:

Ben de hiç gösteremiyorum "canım" kelimesi bile zor çıkıyor ağzımdan, hangi ormanın ağacından kestiler beni bilmiyorum asdfg.
Baktım şu anda da görünüyor albüm. Balonlusunu beğendim.:-)

yemin ediyorum içime fenalık geldi çalışmaktan ve ders çalışmaktan birazdan cinnet geçirip atıcam kendimi balkondan :confused:

biliyorum sanırım şu bölümleri 1 saatlik olan değil miydi yoksa black mirror mıydı o
ben çok sıkılmıştım eğer bu dediğimse o
bilişsel derken alanı değil teknikleri kastetmiştim bilişsele inanıyorum
ben de alese hazırlanıyorum gelişim olursa sevinicem
ama hala klinikle ikisi arasında gidip geliyorum bazen.
klinik stajımı yaparken baya travmatize olmuştum da :KK70:

annam cognitive kaç kaç daddy issues a girdi bu kaç :KK70:

Yok yok bu her bölüm 25 dakika sürüyordu kısa yani, tek bir mekanda geçmesine rağmen ben hiç sıkılmamıştım. Bir şans ver beğeneceğini düşünüyorum. ^^
Klinik düşünemiyorum ben, çok ağır. (bana göre)

Ovv Froydluk konu kaçıyorum ben. :KK70:

Ben de hiç gösteremiyorum "canım" kelimesi bile zor çıkıyor ağzımdan, hangi ormanın ağacından kestiler beni bilmiyorum asdfg.
Baktım şu anda da görünüyor albüm. Balonlusunu beğendim.:-)
Kız ben seni takip ediyom ya ondan görünüyomuş sana aklım çıktı bi an :KK53:
Teşkür ederim bebek :KK60:
Ben de sevmezdim canımlı konuşmayı da alıştım zamanla, bi tek eşime demiyorum zaten aşklı böcekli şeyler :oops:

Yok yok bu her bölüm 25 dakika sürüyordu kısa yani, tek bir mekanda geçmesine rağmen ben hiç sıkılmamıştım. Bir şans ver beğeneceğini düşünüyorum. ^^
Klinik düşünemiyorum ben, çok ağır. (bana göre)

Ovv Froydluk konu kaçıyorum ben. :KK70:

ben kafayı yerim herhalde öyle bi ortamda ondan emin olamıyorum
bir de evet terimler falan tıptan gelme olduğu için sürekli ezber ezber oku oku of içim şişmişti :KK47:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X