Ozan Bitik hk.

Merhaba cok gecmis olsun yeniden. Yasal olarak hicbirsey yapamadiniz mi ?
Yasal hiç bir şey yapabileceğimi sanmıyorum çünkü ameliyat öncesi dünya kadar kağıt imzalatıyorlar. Zaten iyi doktor bu yüzden araştırıyoruz, işlerine bakıyoruz, farklı doktorlarla görüşüyoruz en içimize sineni bulana kadar. Böyle geri dönüşü olmayan şeyler olabilir en güvenilir olanına gidelim, parası neyse verelim diye. Ne yazık ki tüm araştırmalarım, birikimim, güvenim yerle bir oldu. Ankara ile hiç bir alakam yok mesela ama ona güvendiğim, kendimi emanet edebileceğime inandığım için gittim 10 gün otelde kaldım. Yoksa şehrimde de çok iyi doktorlar vardı. En iyisi olsun dedim.

Skarlariniza fibroblast yaptirabilirsiniz. Skar fibroblast diye arayin web de orneklerine bakin. Yalniz iyi bir yerde yaptirin. Yaptirirken cihazin ayari mutlaka dusuk derecede olsun.

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun
Belki başka bir doktora revizyon olsanız düzelmez mi durum? Mutlaka bir çaresi yöntemi olmalı diye düşünüyorum.

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun
Belki başka bir doktora revizyon olsanız düzelmez mi durum? Mutlaka bir çaresi yöntemi olmalı diye düşünüyorum.
Çok korkuyorum artık bıçak altına yatmaktan. Bu sefer de uyanamam anesteziden diye kabuslar görüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…