Ozan Bitik hk.

Merhaba cok gecmis olsun yeniden. Yasal olarak hicbirsey yapamadiniz mi ?
Yasal hiç bir şey yapabileceğimi sanmıyorum çünkü ameliyat öncesi dünya kadar kağıt imzalatıyorlar. Zaten iyi doktor bu yüzden araştırıyoruz, işlerine bakıyoruz, farklı doktorlarla görüşüyoruz en içimize sineni bulana kadar. Böyle geri dönüşü olmayan şeyler olabilir en güvenilir olanına gidelim, parası neyse verelim diye. Ne yazık ki tüm araştırmalarım, birikimim, güvenim yerle bir oldu. Ankara ile hiç bir alakam yok mesela ama ona güvendiğim, kendimi emanet edebileceğime inandığım için gittim 10 gün otelde kaldım. Yoksa şehrimde de çok iyi doktorlar vardı. En iyisi olsun dedim.

Yasal hiç bir şey yapabileceğimi sanmıyorum çünkü ameliyat öncesi dünya kadar kağıt imzalatıyorlar. Zaten iyi doktor bu yüzden araştırıyoruz, işlerine bakıyoruz, farklı doktorlarla görüşüyoruz en içimize sineni bulana kadar. Böyle geri dönüşü olmayan şeyler olabilir en güvenilir olanına gidelim, parası neyse verelim diye. Ne yazık ki tüm araştırmalarım, birikimim, güvenim yerle bir oldu. Ankara ile hiç bir alakam yok mesela ama ona güvendiğim, kendimi emanet edebileceğime inandığım için gittim 10 gün otelde kaldım. Yoksa şehrimde de çok iyi doktorlar vardı. En iyisi olsun dedim.
Skarlariniza fibroblast yaptirabilirsiniz. Skar fibroblast diye arayin web de orneklerine bakin. Yalniz iyi bir yerde yaptirin. Yaptirirken cihazin ayari mutlaka dusuk derecede olsun.

Arkadaşlar 3 yıl sonrasından yazıyorum, yüzüm mahfoldu. Güldüğümde bir gözüm başka yere bakıyor resmen. Sanki içeriden aşağıya çekiliyor. Fotoğraflarda korkunç çıkıyor. Hep bekledim belki çok ödem var ya da çok sıkı oldu biraz gevşeyince düzelir diye ama hayır. Gülümsemekten nefret ediyorum güneş gözlüğüm yoksa asla fotoğraf çektirmiyorum. Birileriyle yemeğe gittiysek falan illa ki fotoğraf çekiliyor ve gözlerim çok tuhaf çıkıyor. Utancımdan yerin dibine giriyorum. Ne güzel bir gülüşüm vardı eskiden. Hiç aklıma gelmezdi bunları yaşayacağım. Yüzüm sert yukarıdan gelen ışıklar altında öyle kötü görünüyor ki. Sanki yukarı değil de aşağı çekilerek gerilmiş gibi. Her aynaya baktığımda pişmanlığım yenileniyor. Kesinlikle gidip kendinizi bu adama emanet etmeyin. Belki aralarda bazı şansı yaver gidenler olmuştur ama şansa bırakacak bir konu değil bu. Ameliyattan önce before fotoğrafı çekmişti, kontrole gittiğimde after fotoğrafını çektirmedi bile. Kendisi de gördü durumu. Düzeltmek için gitsem başka doktora diyoum ama öyle bir travma oldu ki bıçak altına asla yatamam tekrar. Çok üzgünüm.

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun🙏🏻
Belki başka bir doktora revizyon olsanız düzelmez mi durum? Mutlaka bir çaresi yöntemi olmalı diye düşünüyorum.

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun🙏🏻
Belki başka bir doktora revizyon olsanız düzelmez mi durum? Mutlaka bir çaresi yöntemi olmalı diye düşünüyorum.
Çok korkuyorum artık bıçak altına yatmaktan. Bu sefer de uyanamam anesteziden diye kabuslar görüyorum.

X