Bebek İkinci El Oyun Halısı, Hoppala, Koelstra Bebek Arabası, Süt Pompası 0-6 ay kız bebek kıyafetleri

sizinle anlaştıgım ıcın baska bırısı daha satıyordu onu da kaçırdım.şuan ilan verdim ve bulamıyorum..çoookk üzgünüm yarı yolda bıraktınız
Yarı yolda bıraktınız demeyin elimde olmayan bir sebep olduğunu çok detaylı bir şekilde sizinle paylaştım. Emin olun en az sizin kadar bende üzüldüm. Sahibinden.com da bir tane buldum sizin için ama fiyatı 250 tl yazmışlar. Pazarlık yapmaya kalktım hiç oralı olmadı satıcı. Size karşı mahçup olmasam inanın cevap bile vermem. Gerçekten bende çok mahcup oldum. Umarım gönlünüze göre bulursunuz. Duruma bende çok üzüldüm. Tekrar kusura bakmayın.

hoppalaya bnde talıptım ama baba bırakmadı sanırım.sshıbindende bende pazarlık etmeye uhrasmstm ama dedıgıniz gbı oralı olmadı

hoppalaya bnde talıptım ama baba bırakmadı sanırım.sshıbindende bende pazarlık etmeye uhrasmstm ama dedıgıniz gbı oralı olmadı
Malesef tatsız bir konu oldu aslında sorun babayla değildi, görümcemin terbiyesizliği ssonucu ortalık epeyce karıştı. Çok özel oldu ama söyledim içim rahatladı resmen :) shibindendeki hakkaten tuzu kuru sanırım hiç oralı olmuyor. Dün de denedim ama umursamadı :) beza006 için görüşmek istedim tekrardan ama sahibindendeki satıcı umursamıyor :/

ah bu gorumcelerden ne çekıyoruz.olsun sağlık olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…