Öykü Nazım Gözlerini Açtı Teyzelerİ

• Konu Sahibi KüçükAnne_
saolun kızlar darısı sizlerin başına inşallah sizlerde tez zamnda kavısırsınız bebeğinize.allahım sizlerin bebeklerinede uuzn ömurler nasip eylesin inşallah. kızlar sarilik oldu bebeğim neyapsam uyanmıyor neyapicagim cok üzülüyorum yardım edin:KK43:yavrum sürekli baygın yatıyor kalkmıyor kalkıncada 10 dk emip geri yatıyor neypıcagim ben :KK43:(

• Konu Sahibi KüçükAnne_
canım benim Allah analı babalı büyütsün inşallah, öp bizim için bebişini

• Konu Sahibi KüçükAnne_
Allah analı babalı buyutsun omru uzun bahtı guzel olsun canım benim gozunuz aydın

• Konu Sahibi KüçükAnne_
ömürlü olsun analı babalı sağlıkla buyusun minik yavrun

• Konu Sahibi KüçükAnne_
Allah bağışlasın canım bebeğini..
gecmiş olsun, sevgiler.. a.s.

• Konu Sahibi KüçükAnne_
allah bir ömür sağlık,mutluluk versin cnmm

• Konu Sahibi KüçükAnne_
...................................................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi KüçükAnne_
tbrik ederim cnm gözün aydın allah analı babalı büyütsün ismiyle yaşasın inşallah...

• Konu Sahibi KüçükAnne_
hayırlı uğurlu olsun canım...
tebrik ederim,sağlıkla büyütürüz inşallah

• Konu Sahibi KüçükAnne_
saolun arkdaslar darisi sizlerin basına inşallah dualarınız hepimiz için gecerli olur inşallah. bebeğimin çarsamba gecesi ateşi cıktı ve hastaneye gittik gece hemen yoğun bakıma aldılar 2 gün kaldı bebeğim orda ateş yuzunden. delik deşik olmus yavrum dun aksama dogru taburcu oldu kurban olayım ben ona ayrı kalmak nekadar zor ev bana zehir gibi geldi hastaneden zorla getirdiler beni eve.ama suanda cok ii allahıma bin şukurler olsun sariiliğida düşiyor yavas yavs .darisi diğer miniklere inşşalh tez zamnda annelerine kavurular saglıkları ile birlikte.öle bebekler yatıyor ki içerde inanın halinize şükrediyorsunuz.2 gün yogun bakımın kapısında oturdum neler var neler allahım kimslere yasatmasın.bebeklerinin içerde oldukları nasılda belli herkezin gözu mosmor ve şiş kendinden geçmiiş ...allahım sen kimselre evlatr acısı yaaşatma kurban oldugum . aman aman kızlar havaalar sıcak bebeğim üşür diye sakın kalın giydirmeyin usutunu örtmeyin ince badiler giydirin kısa kollu ustunu ince örtun yatarken.sıcak havalar sizlerde terlememeye bol su içmeye dikkat edin. bebeğimin ateşinin çıkmasının sebebi su kaybı gözle görulmuyor ama bebek su kaybediyor kaka yoluyla çiş yoluyla illa terle olmuyor ee bende terliyordum sık sık su içiyordum ama yinede anne sütünde eksilmiş .aman aman dikkat edin yeni doganda ateş cok cok önemli ve riskliymiş.ben bebeğimden 2 gun ayrı kaldım diğer anneler kalmasın inşallah

X