ovulasyona bakarmısınız

hiraboz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
65
7
27
kızlar az önce yaptım yumurtlama varmı bugün

Eklentiler

• IMG_20240429_212729_075.jpg
    IMG_20240429_212729_075.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 29
2 gündür yapıyorum adetin 14. günü bugün o yüzden hep böylemi çıkar silikmi olur

teste devam edeyimmi asu ilk defa ovulasyon kullanıyorum
Bence iyice silik çıkana kadar test yapmaya devam edip değerlendirmelisin . Ben bu ay kullandım . 2. Kullanışım birincisinde hemen hamile kalmıştım şimdi yine belirtiler var nasip bakalım .
Ben sana kendi testimi atayım . Tarihleri saatleri yazıyor. Tik attığım günleri değerlendirdik . Sperm kaliteli olsun diye bir gün ilişki oldu bir gün ara verdik . Benim pik olduktan sonra yani koyu olunca da yapmaya devam ettim silik çıkınca çatlamış oluyor yapmayı bıraktım .

Eklentiler

• D3662DD9-E5CA-4C1B-A553-0CD0A11BBC03.jpeg
    D3662DD9-E5CA-4C1B-A553-0CD0A11BBC03.jpeg
    137,1 KB · Görüntüleme: 26
Bence iyice silik çıkana kadar test yapmaya devam edip değerlendirmelisin . Ben bu ay kullandım . 2. Kullanışım birincisinde hemen hamile kalmıştım şimdi yine belirtiler var nasip bakalım .
Ben sana kendi testimi atayım . Tarihleri saatleri yazıyor. Tik attığım günleri değerlendirdik . Sperm kaliteli olsun diye bir gün ilişki oldu bir gün ara verdik . Benim pik olduktan sonra yani koyu olunca da yapmaya devam ettim silik çıkınca çatlamış oluyor yapmayı bıraktım .
biraz geç yapmaya başlamışım ben

asu başka yapmadm yorumlarmısın
Ortadaki en koyusu sanırım yumurtlama o gün olmuş . Sen silik olana kadar yapmaya devam et arkadaşım 🧡🌹 çok silik çıkınca yapma artık ama o günleri de değerlendirin .
Testi yapmadan üç saat önce idrarımı yapıp sıvı almayı bırakıyordum ben . Sıvı aşımına dikkat etmeye çalış

Ortadaki en koyusu sanırım yumurtlama o gün olmuş . Sen silik olana kadar yapmaya devam et arkadaşım 🧡🌹 çok silik çıkınca yapma artık ama o günleri de değerlendirin .
Testi yapmadan üç saat önce idrarımı yapıp sıvı almayı bırakıyordum ben . Sıvı aşımına dikkat etmeye çalış
asu o dündü malesef değerlendiremedm 🥲

biraz geç yapmaya başlamışım ben
Olsun ben garanti olsun diye öyle yaptım sen yumurtlamayı yakalamışsın zaten rahat ol 🌹bu geceyi değerlendirin yarın silik çıkarsa yine değerlendirin devam edin inşallah güzel sonuçlar alırsınız 🙏🏻🥰

X