Ovulasyon

yogurtpuding

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2023
50
21
25
Üç gündür ovulasyon testi yapıyorum bugün yaptığımda ikinci çizgi çok silik koyulaşması gerekiyordu neden böyle olmuş olabilir
17191376411738860539568849673490.jpg

Benim de böyle tam pik olacakken silikleşti neden oluyor arkadaşlar birisi aydınlatırsa sevinirim

Benim de böyle tam pik olacakken silikleşti neden oluyor arkadaşlar birisi aydınlatırsa sevinirim
Arkadaşlar bu test vucumuzda var olan Lh hormonunu ölçüyor dalgalanmanın olması çok normal. Yumurtlama zamanı Lh hormonu pik yaptığı için yumurtlamayi bu şekilde anlayabilmek adına böyle bir test çıkartmışlar. Pik olcakti siliklesti denilmez. Siliklesebilir ertesi gün birden pik de olabilir. Siz sadece pik olma kısmına takılın

Arkadaşlar bu test vucumuzda var olan Lh hormonunu ölçüyor dalgalanmanın olması çok normal. Yumurtlama zamanı Lh hormonu pik yaptığı için yumurtlamayi bu şekilde anlayabilmek adına böyle bir test çıkartmışlar. Pik olcakti siliklesti denilmez. Siliklesebilir ertesi gün birden pik de olabilir. Siz sadece pik olma kısmına takılın
Teşekkür ederim

Canım adet düzensiz olduğu için bu şekilde geç görüyorsun piki. Doktora gözükmüşmüydün bebek düşündüğünü felan söyledin mi canım
Evet tatlım gittim doktora bir kez hamile kaldım kalbi durdu evde kendim düşük yaptım sonrasında tekrar düzensizleşti
İnositol kullanıyorum hayatımı da düzene soktum bekliyorum dkh kullanmak asla istemiyorum

Arkadaşlar merhaba pkos hastalığım var ovülasyon testine başlayacam trendyolda 50 li test buldum adı laboquick eczaneye göre çok uygun fiyatı sizce güvenilir mi alınır mı alan var mı yorumları baya iyi aslında yardımcı olur musunuz yumurtlama günlerimi öğrenmem için son çarem artık testi deneyecem

X