Ovulasyon

Gecikti mi😍 evet evet yap heyecanlı ya
Evet gecikti dün olmam lazımdı olmadım hala 🫠 ama aset ağrısı 3 gündür vurup gidiyo sol kasığım ağrıyo sürekli çok şiddetli değil bide bugün bel ağrım var
Bilemiyorum ya varmıdır ki 2 gün gecikme normaldir heralde 4 gün gecikirse yapıcam😂😂

Evet gecikti dün olmam lazımdı olmadım hala 🫠 ama aset ağrısı 3 gündür vurup gidiyo sol kasığım ağrıyo sürekli çok şiddetli değil bide bugün bel ağrım var
Bilemiyorum ya varmıdır ki 2 gün gecikme normaldir heralde 4 gün gecikirse yapıcam😂😂
Ayyy umarım adet ağrısı değildir hamileliktir🎉

Bence yap bakalım hayırlısı diyelim önce ama bende güzel haberini bekliyorum inşallah vardır kardeşim 3 gün kala öğrenmişti hisssetim dedi nasıl olur ben bilmem ama varsa cikat cikmazsada geç döllenme var biliyorsun

Merhaba , ilk defa deniyorum bu testleri yardımcı olur musunuz ? üstteki 27 Mayıs Alttaki ise 29 Mayıs Eki Görüntüle 3434549
Bende aynı markaya başladım bakalim inşallah bende görürüm ben geçen ay adet oldumda silik çizgi gördüm hatta 2 gün önce erken gebelikte çıktı ama silikdi baya 4 gün öncesi kan verdimde negatifti gece bida yaptım kast çıktı çizgi dedim sabah yapam birdaha baktimda adet baslamisti icimde kalmasın dedim bir daha yaptim boyledi 4 dk içinde ama adet olduk inşallah bu ay olur Allah herjeze nasip rtsin

Eklentiler

• IMG_20240603_081301.jpg
    IMG_20240603_081301.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 17
Bende aynı markaya başladım bakalim inşallah bende görürüm ben geçen ay adet oldumda silik çizgi gördüm hatta 2 gün önce erken gebelikte çıktı ama silikdi baya 4 gün öncesi kan verdimde negatifti gece bida yaptım kast çıktı çizgi dedim sabah yapam birdaha baktimda adet baslamisti icimde kalmasın dedim bir daha yaptim boyledi 4 dk içinde ama adet olduk inşallah bu ay olur Allah herjeze nasip rtsin
Bak nasıl korkmıyım testte bildiğin net gözüküyo ama adet olmuşsun🥲

Ay resmen çift çizgiymiş nasıl olabiliyor anlamadım böyle inşallah tez zamanda hepimiz hayallerimize kavuşuruz

Doğru haklısınız 🥲hayırlısı neyse o olsun yarın öğenirim artık varmı yokmu🥹
Ben sana bir şey daniscam kuzum ben adetim 7 sinde bitti ama benim 3 4 gündür mide bulantım oluyor ara ara ve baş donmelerim var adet oldum ama onu biliyorum sizce ne olabilir adeten sonra bunları yaşadınız mi

Ben sana bir şey daniscam kuzum ben adetim 7 sinde bitti ama benim 3 4 gündür mide bulantım oluyor ara ara ve baş donmelerim var adet oldum ama onu biliyorum sizce ne olabilir adeten sonra bunları yaşadınız mi
Bende hiç olmadı böyle bir çey Elif de oldu mu bilmiyorum. Ama kimyasal falansa bir doktora görünmelisin

Bende hiç olmadı böyle bir çey Elif de oldu mu bilmiyorum. Ama kimyasal falansa bir doktora görünmelisin
Bilemiyorum ki işte bugün de sağ kasığımda batma var deminden beri anlamadım gitti annemin olayı aklıma geldi annem bana hamileyken 3 ay boyunca normal adet görmüş ablam sütten zehirlenince hamile oldu ortaya çıkmış

Bilemiyorum ki işte bugün de sağ kasığımda batma var deminden beri anlamadım gitti annemin olayı aklıma geldi annem bana hamileyken 3 ay boyunca normal adet görmüş ablam sütten zehirlenince hamile oldu ortaya çıkmış
Bende hiç bilmiyorum canım
Enfeksiyon olabilir mi dikkat et kendine bende önceki ay öyle kasık batması çok oldu sonra idarar yaprken rahatsız oluyodum galiba enfeksiyon dan oldu
Tabi annende öyle olduysa yinede dikkat et sen ilaç falan kullanma🙏

Bekliyorum adet ağrısı geliyo gidiyo😂
Yarın test yaparım adet olmazsam bugünde çünkü yarın gecikmenin 4. Günü olucak
Yapppo artık gorumcem geldi bugün 6 gündür adet yok mide bulantısı baş dönmesi uyku hali akıntı hepsi var bir olguda var sonntestim vardı dedim yap halen WC gelmedi diyor ben catladim ya sen de yap valla catladik 🤣🤣🤣

X