Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kizlarrr bugun yine ovulasyon testi yaptim pozitif cikti yine , bugun 25 gunum :21: ama belirtilerim hic yok gogsumde azcik biragri gibi var o kadar ne sisti nehassasllasti ne akintim var ne kasik agrilarim hic bisey yok yani , ovu. testinde pozitifi gorsemde bu belirtiler yuzunden umitlenmek istemiyorum.. siz ne dersiniz ne olabilir acaba ??:44:

Kizlarrr bugun yine ovulasyon testi yaptim pozitif cikti yine , bugun 25 gunum :21: ama belirtilerim hic yok gogsumde azcik biragri gibi var o kadar ne sisti nehassasllasti ne akintim var ne kasik agrilarim hic bisey yok yani , ovu. testinde pozitifi gorsemde bu belirtiler yuzunden umitlenmek istemiyorum.. siz ne dersiniz ne olabilir acaba ??:44:
cnm ben sitede okumustum kızın biri ben sürekli yumurtluyom galıba hep pozitif diodu ovulasyon için bence sen hamlesin aman dikkat et kendine..erken gebelik testleri vaar adetten 1 hafta öncesinde net sonuc cıkartıo.hadı bakalım ınsallah hayırlı haberlerını duyarız burdan

cnm ben sitede okumustum kızın biri ben sürekli yumurtluyom galıba hep pozitif diodu ovulasyon için bence sen hamlesin aman dikkat et kendine..erken gebelik testleri vaar adetten 1 hafta öncesinde net sonuc cıkartıo.hadı bakalım ınsallah hayırlı haberlerını duyarız burdan
bendede öyle olmuştu:)hep pozitif çıkıyodu.bekledim günüm geçince test yaptım çıktı hamdolsun.

Son düzenleme:
bendede öyle olmuştu:)hep pozitif çıkıyodu.bekledim günüm geçince test yaptım çıktı hamdolsun.

kizlarr kac gundur kasiklarimda kramplar vardi anlamistim adet olucagimi bugun geldi sevindim ama tam gununde geldi artik bir dahaki sefere napalim...bu arada kafam basmiyor iki aydir ovulasyon testi kullaniyorum tam gununde yumurtluyorum ona gore calisiyorumda ama iki aydir olmuyor neden olabilirki?bir sorunmu vardir acaba?yumurtlamiyorum dicem duzenli adet oluyorum testtede pozitifi yakaliyorum ama yok farkettim ben hep kendi capimda istiyorum hic el acipta dua etmiyorum belki menevi eksiklikten olmuyordur oyle dilmi?sonucta veren Allah el acip ondan istemessem kim bana evlat vericek?

merhaba arkadaslar ben yeni üyeyim...bende ayni sorunlari yasiyorum ve cok kafam karisti..daha ikinci ayim ama genede :)bende digital ovulasyon testi kullaniyorum ve gülen yüzü 18. günde gördüm ! sizce normalmi ? bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim..tesekkürler simdiden :)

Arkadaşlar adete 1 hafta var hala çift çizgi çıkıyor bu testte. sol kasık ağrım hala devam ediyor özellikle dizlerimi karnıma çekince sağ kasıkta hafif ağrı ,belde hafif ağrı otururken oluyor,karnım şiş,göğüste şişlik dolgunluk yok ama göğüs kenarında sicilce gibi pütürlükler olmaya başladı ,sık tuvalete gitme durumu çıktı gündüz uyku hali var bıraksalar 24 saat uyurum modundayım ama gece oturuyorum ,acıyla tatlıyı aynı anda yiyorum tatlıyı sevmeyen bir insanım çayımı bile şekersiz içerim :S akıntı çok fazla değil süt kıvamında (adetime yakın koyu kıvamda olurdu sonra rengi dönerdi) sanki vücudumu yeni keşfediyorum adetime yakın sadece sinirlilik ve akıntı olurdu başka belirtim olmazdı ağrı sancı desen hiç çekmezdim bakmışım olmuşum bu ağrılar neyin nesi anlamadım yoksa bayanlarda rutin adet belirtisidir de ben mi bilmiyorum :S ablalarım kardeşlerim canlarım arkadaşlarım bir yol bir ışık lütfen :)) (doktora haftaya pazartesiye kadar gidemiyorum doktor gitmiş yenisi gelene kadar beklemem lazım )

kizlarr kac gundur kasiklarimda kramplar vardi anlamistim adet olucagimi bugun geldi sevindim ama tam gununde geldi artik bir dahaki sefere napalim...bu arada kafam basmiyor iki aydir ovulasyon testi kullaniyorum tam gununde yumurtluyorum ona gore calisiyorumda ama iki aydir olmuyor neden olabilirki?bir sorunmu vardir acaba?yumurtlamiyorum dicem duzenli adet oluyorum testtede pozitifi yakaliyorum ama yok farkettim ben hep kendi capimda istiyorum hic el acipta dua etmiyorum belki menevi eksiklikten olmuyordur oyle dilmi?sonucta veren Allah el acip ondan istemessem kim bana evlat vericek?
Galiba vakti var canim uzme kendini.ama sana acizane bi tavsiyem var cocuk isteyenler meryem suresinin 3. Sayfasini 7 kere kirmizi bi elmaya okuyup esleri ile beraber yesinler.kac kisi Allahin izni ile bunu yaptiktan sonra cocugu oldu.buna bende dahil o ay hamdolsun hamile kaldim.hamilelere bile okuttum:)

Son düzenleme:
mrb kizlar benim sorum adetime 1 hafta hatta 1 arkadas daha yazmis 1 hafta var batima ama bende hala cift cizgi ovu testinde neden olabilir ki arada sol kasigima sanci vuruo gobusumde siskinlikk kabizlik biraz birde 4 gundur uykum cok gelior gunduzleri neden acaba..ama gogusumde suana kadar aci cok ama cok azz biraz sismis ama ne bilim yaa. birinci bebegimi 6 haftalikti gelismemis kurtaj olmak zorunda kaldim..bir cvp verirseninz sevnirim..

Merhaba kizlar ben dun erken gebelik testi yaptim negatif cikti :2: dun 26 gunum du adetime hala 4 gun var ben 30 gunde genelde adet olurum erken yaptim diye yalnis gosterebilrimi ?:KK43: ovulasyon testlerim ise hala pozitif cikiyo silik falan da degil cok net kizpkirmizi.. kafam cok karisik, ama beklemekten baska carem yok, bide pek umidim de yok negatifi gordukten sora ama bu ovu. testlerin pozitif cikmasi beni cok karsitirdi hayirlisi bakalim...

dua et canım. veren de O, alan da O. bak ben hep saffat 100 ayetini söylerim bunaldıkça "Rabbi heb li mines salihin" anlamı ( ey Rabbim bana salihlerden olacak bir çocuk bağışla" demek.bir topikte okumuştum nasipse diğer ay onu deneyeceğim. 41 gün boyunca meryem suresini suya okyup içiyorlarmış. tabi adete denk geldiğinde birine okutup o suyu içiyorlarmış. bir deneyin kızlar belli mi olur Rabbim belki bizlere sebebi ordan verir.

Arkadaşlar adete 1 hafta var hala çift çizgi çıkıyor bu testte. sol kasık ağrım hala devam ediyor özellikle dizlerimi karnıma çekince sağ kasıkta hafif ağrı ,belde hafif ağrı otururken oluyor,karnım şiş,göğüste şişlik dolgunluk yok ama göğüs kenarında sicilce gibi pütürlükler olmaya başladı ,sık tuvalete gitme durumu çıktı gündüz uyku hali var bıraksalar 24 saat uyurum modundayım ama gece oturuyorum ,acıyla tatlıyı aynı anda yiyorum tatlıyı sevmeyen bir insanım çayımı bile şekersiz içerim :S akıntı çok fazla değil süt kıvamında (adetime yakın koyu kıvamda olurdu sonra rengi dönerdi) sanki vücudumu yeni keşfediyorum adetime yakın sadece sinirlilik ve akıntı olurdu başka belirtim olmazdı ağrı sancı desen hiç çekmezdim bakmışım olmuşum bu ağrılar neyin nesi anlamadım yoksa bayanlarda rutin adet belirtisidir de ben mi bilmiyorum :S ablalarım kardeşlerim canlarım arkadaşlarım bir yol bir ışık lütfen :)) (doktora haftaya pazartesiye kadar gidemiyorum doktor gitmiş yenisi gelene kadar beklemem lazım )

canım benim de aynı olmuştu. adete 2 gün kala test yapmaya başladım adet günü de dahil 3test yaptım 3 ü de çift çizgi çıkmıştı ama gebelik testi negatifti. forumda okumuştum. büyük çoğunluk hamile olduğunu o ovulasyonda çift çizgiyle öğrenmiş. inşallah hamilesindir. eğer hamilelik çıkmazsa hemen doktora git bence.

canım saydıların hamilelik belirtisiumarım da öyledir.hadi hayırlısı.bence hamilesin

kızlar adetım bıtelı 3gun oldu bıttıgı gun test yapmaya basladım.ıkı gun silik cıktı bgn ıse ıkısıde koyu.cok erken degıl mi.lütfen bilen biri varsa cevap yazsın.erken mı yumurtluyrum

Bende yumurtlama günümü öğrenmemek için kritik günlerde test yapmadık ama ilişkide bulunduk, öğrenirsem o gün stres yapmayayım diye:) Dün ne olur ne olmaz yine de bi yapayım geç yumurtlama flan varsa değerlendirelim diye ovulasyon testi yaptım anında koyu 2. çizgi çıktı, belki yanlışlık vardır diye akşam yaptım yine anında koyu 2. çizgi. Bugünde aynı şekildeydi.
Bu durum PKO Yu da hösterebilirmiş, Peki PKO olanlarda bu kırmızı çizgiler hep koyu mu yoksa zaman zaman renk açılıyor mu?

Canlar yumurtlama testleri hep pozitif gosterenlerde pko yada hormonal durumlari etkileyen bi sey yoksa suphelenebilirler.ama her zaman adetin bi kac gun gecmesi iyidir bazen kimyasal gebelik oluyo sonra adetle gidiyo.hayal kirikligi olmaz en azindan.

Son düzenleme:
gecen ay adete iki uc gun kala bem testlerde koyu cizgiliydi.cok umitlendim ama hayalkirikligi oldu.bu ay sadece 4 testim kaldi.bugun yaptim silik.sanirim cars falan yumurtlarim

Eki Görüntüle 587072

merhaba kızlar bu ay ilk defa ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapıyorum. son 1 haftadır yaptıgım testleri ekledım ve yıldız koydugum gunlerde calısma oldu :) en sondakı test bugun yaptıgım test. çalısmalara devam etmelıyım ? yorumlarınızı beklıyorum.

Eki Görüntüle 587072

merhaba kızlar bu ay ilk defa ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yapıyorum. son 1 haftadır yaptıgım testleri ekledım ve yıldız koydugum gunlerde calısma oldu :) en sondakı test bugun yaptıgım test. çalısmalara devam etmelıyım ? yorumlarınızı beklıyorum.

bence çalışmaya devam et en son testin en koyu olan çünki..çalışmaya testler silikleşene kdr devam...go on:)

dua et canım. veren de O, alan da O. bak ben hep saffat 100 ayetini söylerim bunaldıkça "Rabbi heb li mines salihin" anlamı ( ey Rabbim bana salihlerden olacak bir çocuk bağışla" demek.bir topikte okumuştum nasipse diğer ay onu deneyeceğim. 41 gün boyunca meryem suresini suya okyup içiyorlarmış. tabi adete denk geldiğinde birine okutup o suyu içiyorlarmış. bir deneyin kızlar belli mi olur Rabbim belki bizlere sebebi ordan verir.

canım doktor yok yenisi bir hafta sonra gelecekmiş :KK43:

canım saydıların hamilelik belirtisiumarım da öyledir.hadi hayırlısı.bence hamilesin

kist olmasından korkuyorum canım yumurtanın çatlamasını denkleştirdim ama 14 mm yumurta kendiliğinden çatlamıştı döllenme olur mu ki çatlama tarihinden (19 aralık) bir hafta geçti gebelik testi yaptım sürekli negatif dün kendimi şüle bi yokladım sol kasık tarafında nohut büyüklüğünde şişlik hissettim 29 aralıkta olmam lazım ama bilmiyom kafam karışık :KK43:

Kızlar bende yarın başlıyorum teste ilk defa yapcam. Ama kutudan 5tane test çıktı . Sizce yeterli olur mu yoksa 1 kutu daha alayım mı? Yarın siklusun 10.günü. aslında dün kıvamlı akıntı gelmeye başladı bizde çalışmalara başladık.
Bir de enbiya suresi 89 ve 90. ayetleri okumanızı öneririm. İlişkiye girmeden önce abdest alıp eşiniz ve siz okuyun. anlamı uzun olduğu için yazamıyorum. Ama deneyin derim bi arkadaşım 2. çocuğuna bu sayede hamile kaldığını söyledi. Allahım hakkımızda hayırlısını versin. Hayırlı ve salih evlatlar nasip etsin.

X