Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar merhabaa:KK3::KK3:
bnm ovülaston testim şimdi geldi....testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını azaltın diyor...bu 2 saat içinde wcyedemi gitmicez?

kızlar merhabaa:KK3::KK3:
bnm ovülaston testim şimdi geldi....testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını azaltın diyor...bu 2 saat içinde wcyedemi gitmicez?

benmde az önce geldi ve dayanamadım gittim en son dıkuz bucukta çay içmştim bugün adetimin 11. ci günü ve ikinci çizgi hemen çıktı çalışmalara başlamam lazım sanırım :KK53: :KK1:

benmde az önce geldi ve dayanamadım gittim en son dıkuz bucukta çay içmştim bugün adetimin 11. Ci günü ve ikinci çizgi hemen çıktı çalışmalara başlamam lazım sanırım :KK53: :KK1:

ama t çizgisi diğeriyle aynı seviyede koyu olmalı tatlım silik olmicak ii baktınmı :KK1:

benmde az önce geldi ve dayanamadım gittim en son dıkuz bucukta çay içmştim bugün adetimin 11. ci günü ve ikinci çizgi hemen çıktı çalışmalara başlamam lazım sanırım :KK53: :KK1:
ya ben diyet yapıyorum sürekli su içioyurm nasıl olucak yaa :26:
yok kız idrara sıkışık olman gerekmiyo sadece birşey yiyip içmicen :13:

yemektemi yemicez :KK30::KK30:

canım çok su içiyorum günde 3 litre...şimdiye kadarda 1 litresi bitti...onun için 2 ye kadra beklicem...yemek yedim biraz önce susuz yemek..bu sorun olmaz dimi?

Hmm ozman bekle tatlım yemeği susuz yediysen olmaz bence bişey sonucu bizimlede paylaş

canım sabır sabır sabır diyoruz burda birbirimize destek oluyoruz pes etmek yok ama kendini kaptırma olurmu kısmet hayırlısını isteyelim hep .. sıkma canınını Rabbimin vardır elbet bir bildiği ..

sabredemedigim için olmuyor farkındayım bebegimi kaybettigimde 1sene bekle cok yıprandı vücudun demşlerdi ne bir seneyi ya okadar bekleyemem diyordm ne kadarda büyük konusmusum sen istedigin kadar bekleme Allah vermezse ne yapacn mecbur beklicen bekledimde bebegmi kaybedeli 368 gün oldu okadar zaman nasıl gecti ne acılarla doluydu ama sonucta gecti rabbim neylerse ggüzel eyler yapack hiçbir sey yok istedigim kadar cırpınayım sonucta hersey olacagına varıyo

canım çok haklısın üzülmekte yıpranmakta.ama uğraşma oluruna bırak sakin olduğun zaman bebeğin seninle olacak biliyorsun kafaya takmamaya çalış sanki bebek istemiyormuş gibi davranın biraz

bu cok zor ama yapmaktn baskada carem gözükmüyo cok yıprandm bu süreecte kafayı toparlamadn birz bebek fikrini akımdn cıkarmadn sanırım kalamıcam

7.günümdeyim ilk testimi yaptım tek çizgi....hemen 1-2 gün içinde koyu çizgi çıkmaz sanırım...2.testimi cumartesi yapıcam boşuna harcamıyım testlerimi...

7.günümdeyim ilk testimi yaptım tek çizgi....hemen 1-2 gün içinde koyu çizgi çıkmaz sanırım...2.testimi cumartesi yapıcam boşuna harcamıyım testlerimi...
Canım bu bide kaç gün aralıkla olduğuna da bağlı hesap ederek kullan testlerini ben 11. günümdeyim tam hesap ettiğim gibi çift çıktı o yüzden ..

28 günde oluyorum cnm..

mrb cnm bende ilk kez başladım ovü testine bgn 9. günüm çizgilerim hep silik çok heyecanlıyım çift çizgiyi yakalarız inş bende 27 günde 1 adet oluorum ama sanırım yumurtam 16. gün fln çatlıo geç mi sence bu kdr geç çatlaması 14. gün veya 13. gün çatlaması gerekmz mi?

kızlarr aklıma bişey takıldııı adetten 2 gün önce gebe kalma ihtimali die bişe duydunuz mu hiç :26: benim adetim 15 inde oldu 13 ünde ise çalışma oldu ama adetimi duphason sökücü içerek oldum acaba 13 ünde gebe kalma ihtimalim olmuş olablirmi c.ertesiden beri belim ağrıyor ve midem aşırı bulanıyo baş dönmem de var az önce notlarıma baktımda bu şekilde not almışım kafama takıldı şimdi :44: ovulasyon testinde çift çizgi çıktı acaba bide gebelik mi yapsam bilemedim :44:

X