Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

stres yapmıyoruz bayanlarrr :) her kimden hamile haberi aldıysam, hiç beklemediği anda, hiç kafasını yormadığı anda olduğunu söylüyor.forumda okuduklarım da hep bu yönde. evliliklerimiz çocuktan ibaret değil, ama olursa da güzel olur hoş olur, tatlı olur diye düşünelim:)

tombıkkus demesı kolayda ıste beceremeyenlerdenım bende :KK70:

canım anlıyorum tabi kolay olmaz. bişeyi çok isteyip de sahip olamamak çok kötü bir duygu. hele ki istediğin şey bir çocuksa, daha da zor. ama napalım. kendimizi sıksakta olmıcaksa olmuyor, sıkmazsak belki şansımız artar. (gerçi benim çocuk tutkum yok şuanda ama yine de çoğul konuşuyorum nedense) :)) ne kadar zamandır uğraşıyorsun, kaç yıllık evlisin :)

canım anlıyorum tabi kolay olmaz. bişeyi çok isteyip de sahip olamamak çok kötü bir duygu. hele ki istediğin şey bir çocuksa, daha da zor. ama napalım. kendimizi sıksakta olmıcaksa olmuyor, sıkmazsak belki şansımız artar. (gerçi benim çocuk tutkum yok şuanda ama yine de çoğul konuşuyorum nedense) :)) ne kadar zamandır uğraşıyorsun, kaç yıllık evlisin :)

ben 1 senelik evliyim , 5 aydır korunmuyoruz canım

slm kıslar birşey sormak istiyorum 2 aydır ovu testi kullanıyorum bu 2. ayım. geçen ay 15 16 çiftti sonra silik . bu ay 12 sinden beri yapıyorum hala çift 12 13 14 biraz daha az koyuydu bu son 3 gündür 2. çizgi birinciden baya koyu neden böyle oldu anlamadım. gg den labaquıck testi aldım acaba bozukmu dicem.ama adet bittiğinden beri yapıyorum önceleri silikti sonra 12 de koyulaştı .herhangi bir rahatsızlığımda yok neden böyle oluyodur sizce . resimde ekledim ama 12 sinden beri olanlar biraz silikleşmiş üstünden zaman geçti diyemi bilmiorum tuhaflaşmışlar daha koyulardı. en üstteki yeni yapıldığı için daha net diğerleri sararıp silikleşmiş uzun süre geçtiği için ama son 3 gün zaten aynı bugünki gibiydi

Eklentiler

• $Resim 088.jpg
    $Resim 088.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 54
kimse cvp vermicekmi amaaaaaa:KK43:

bu kadar erken gebelik belli olur mu bilemiyorum ama çoğu arkadaş iki çizginin aynı koyulukta olması sonucu hamile olduğunu öğrenmişler....belki de henüz çatlamamıştır yumurtanız..eğer sürekli böyle koyulukta devam ederse büyük ihtimal hamilesiniz(inş...)

benim daha 6. günüm oldukça belirgin çizgim, bu ay ilk kez kullanıyorum.
ilk çizgi kadar koyu değil ama oldukça yakın.
acaba ben erken mi yumurtluyormuşum? 26 günde bir adet oluyorum, takvime göre 12-13. gün yumurtlamam

slm kıslar birşey sormak istiyorum 2 aydır ovu testi kullanıyorum bu 2. ayım. geçen ay 15 16 çiftti sonra silik . bu ay 12 sinden beri yapıyorum hala çift 12 13 14 biraz daha az koyuydu bu son 3 gündür 2. çizgi birinciden baya koyu neden böyle oldu anlamadım. gg den labaquıck testi aldım acaba bozukmu dicem.ama adet bittiğinden beri yapıyorum önceleri silikti sonra 12 de koyulaştı .herhangi bir rahatsızlığımda yok neden böyle oluyodur sizce . resimde ekledim ama 12 sinden beri olanlar biraz silikleşmiş üstünden zaman geçti diyemi bilmiorum tuhaflaşmışlar daha koyulardı. en üstteki yeni yapıldığı için daha net diğerleri sararıp silikleşmiş uzun süre geçtiği için ama son 3 gün zaten aynı bugünki gibiydi

hamile olabilirsinn :))

benim daha 6. günüm oldukça belirgin çizgim, bu ay ilk kez kullanıyorum.
ilk çizgi kadar koyu değil ama oldukça yakın.
acaba ben erken mi yumurtluyormuşum? 26 günde bir adet oluyorum, takvime göre 12-13. gün yumurtlamam

aynı koyulukta olması gerekiyor veya t çizgisi c den daha koyu olmalı. t çizgisi en az c kadar olmazsa negatif demek oluyor bildiğim kadarıyla.takvimler her zaman doğru sonuç vermiyor, düşündüğünden daha erken ya da geç yumurtluyor olabilirsin.

teşekkür ederim cvp larınız için...inşallah hamileyimdir tabiii:) ama ben yinede çift günleri esgeçmeyeyim..hamile olmamın belli olması için 6 gün çok erken sanki :)

hamile olabilirsinn :))

gerçi yorumu yazdıktan sonra tekrar baktım fotonun büyük haline. aslında en son testin tamamen pozitif gibi duruyor. gerçi silikleşti diyorsun, tam o günkü renkleri görebilseydik iyi olurdu. ben bugünkü testin pozitif yani yumurtlamak üzeresin diye düşünüyorum. yarın testi tekrarla canım silikleşirse yumurtladın demek olabilir.

teşekkür ederim cvp larınız için...inşallah hamileyimdir tabiii:) ama ben yinede çift günleri esgeçmeyeyim..hamile olmamın belli olması için 6 gün çok erken sanki :)

buge durumlarımız aynı. ben de hala çift çizgi görüyorum bir haftadır. senin adet günün ne zaman? haberleşelim mutlaka

gerçi yorumu yazdıktan sonra tekrar baktım fotonun büyük haline. aslında en son testin tamamen pozitif gibi duruyor. gerçi silikleşti diyorsun, tam o günkü renkleri görebilseydik iyi olurdu. ben bugünkü testin pozitif yani yumurtlamak üzeresin diye düşünüyorum. yarın testi tekrarla canım silikleşirse yumurtladın demek olabilir.

benimki de öyle. aynı şeyi yaşıyorum. ilk günler koyuydu sonra test gün geçtikçe durdukça silikleşiyor. o yüzden ne demek istediğini anladım.

Yumurtlama döneminde gelen şeffaf akıntıyı bu gece farkettim fakat eşim yarın nöbetçi...acaba hamile kalma şansımı kaybetmiş olur muyum:KK43:

evet canım dün koyuydu çok son 3 gündür aynı 2.çizgi daha koyu bugün az önce tekrar yaptım silik çıktı. dün ilişki oldu. bugün tekrarmı olmalı ki

buge durumlarımız aynı. ben de hala çift çizgi görüyorum bir haftadır. senin adet günün ne zaman? haberleşelim mutlaka

canım benim bugün silik çıktı artık sonunda. geç yumurtladımmı noldu anlamadım. ateşimde dün ve önceki gün düşüktü bugün biraz yükseldi. bat 1 eylül senin ne zaman

bnde bu ay testlerden aldım kızlar bakalım hayırlıs:)ama benım bu ay adetım cok gecıktı 9 gun rotarlı geldı normalde 28 gunde bır oluyodum ama sımdı ne zaman olcam bılmıom ben ne zaman baslayım testlerı yapmaya acaba??

bnde bu ay testlerden aldım kızlar bakalım hayırlıs:)ama benım bu ay adetım cok gecıktı 9 gun rotarlı geldı normalde 28 gunde bır oluyodum ama sımdı ne zaman olcam bılmıom ben ne zaman baslayım testlerı yapmaya acaba??

son 3 ayın ortalamasını al ona göre yap.ggden 20li falan aldıysan adetten 5 gün sona falan en geç başla bence

X