Ovulasyon ve gebelik testi bakabilir misiniz?

Psasee

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
18
8
Kizlar merhaba tek tarafli kasik agrisi sebebiyle suphelenip hem gebelik hem ovulasyon testi yaptim adete 4 gun var sizce ihtimal var mi?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 187
Kizlar merhaba tek tarafli kasik agrisi sebebiyle suphelenip hem gebelik hem ovulasyon testi yaptim adete 4 gun var sizce ihtimal var mi?
Anaaa gordum gordum ekran parlakligini acinca silik bi cizgi gordum sanki yakinlastirinca insaAllah dogrudur

direk gördüm çizgiyi çok yeni gebelik var gibi haydi hayırlısı

Bana kuruma çizgisi gibi geldi maalesef ama inşallah gebelik vardır hayırlısıyla ❤️

arkadaşlar merhaba bugün regl geçeli 6 gün oldu
doktor kan testi bakmıştı gecen hafta yumurtlama olmadığını söyledi bugün elimde bulunan ovulasyon testini yaptım pozitif çıktı gebelik testi yaptım negatif benimle aynı durumu yaşayan var mı

Eklentiler

• B1E356CC-03BD-4958-9B9E-BEF821A319B6.jpeg
    B1E356CC-03BD-4958-9B9E-BEF821A319B6.jpeg
    21,8 KB · Görüntüleme: 46
arkadaşlar merhaba bugün regl geçeli 6 gün oldu
doktor kan testi bakmıştı gecen hafta yumurtlama olmadığını söyledi bugün elimde bulunan ovulasyon testini yaptım pozitif çıktı gebelik testi yaptım negatif benimle aynı durumu yaşayan var mı
Ben adetten 1 hafta önce ovulas testi sayesinde öğrendim. Sonrasında hamilelik testi yaptım t çizgisi silik çıktı. Şüphelendim kan ile baktırınca kesinleşti. Adetiniz geçiyor mu hep böyle? Varsa bir şey kanda da çıkardı kesin.

gebelik testi negatif kan testi vermedim doktor 15 gün gelmezse test yap dedi bekliyorum adetim gecikmezdi aylar sonra ilk kez gecikti polikistik var bilemiyorum 😞 ovulasyon testi de böyle pozitif cıkınca çok umutlandım

X