Ovülasyon testlerimi yorumlar mısınız🙏🏻

vanillalatte

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2011
55
21
Merhaba kızlar, reglim 30 temmuzda bitti sonra ovülasyon testine başladım. İlk defa kullandığım için tedirgin oldum kafa karman çorman. normalde ilk idrarla yapmamak lazımmış ama 2 3 4 Ağustos tarihlerinde ben ilk idrarla yaptım ve 4 Ağustos da pik oldu galiba. Asıl sorum şu ilk idrarla pik olacak kadar yanılma payı olabilir mi sizce? Bugün silikleşmeye başladı çünkü Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sağolun

4 ağustosta pik olmuş görünüyor dünü umarım değerlendirmişsinşzdir ayrıca bugün ve yarın içinde şansınız var teste devam edin mutlaka

Ahahah evet evet peki sizce ilk idrar olup olmaması fark ettirmiş midir bu kadar takvime göre erken oldu çünkü çatlama kafam karıştı tedirgin oldum ya gereksiz yere

Adetiniz hangi tarihte başlamıştı. Döngünüz kaç gün?

Eğer silikleşme devam etmediyse gebelik var yüksek ihtimalle ama daha silik hale geldiyse dış gebelik de olabilir

Eğer silikleşme devam etmediyse gebelik var yüksek ihtimalle ama daha silik hale geldiyse dış gebelik de olabilir
Testleri reglimin bitişinden itibaren yapmaya başladım yumurtlama günlerimi değerlendirmek amaçlı o nedenle o tarihlerde gebelik ihtimali yok maalesef konuyu açmamdaki amaç ovülasyon testlerinin ilk idrarla yapılmaması gerektiğini söyleyenler olduğu için ben ilk idrarla yaptım buna rağmen pik oldu yanlış olabilir mi diye

İlk idrarla yapmanızda bir sorun oldu mu veya gebelik oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…