Ovulasyon testleri ilişki günleri

Angels900

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
143
162
31
Merhaba arkadaşlar ovulasyon testlerinde çift çizgi gördüğümüz gün mu ilişkiye girilmeli yoksa silikleştiğini gördüğümüz gün mu ?

Çift çizgi yumurtlama başlangıcı silikleşme çatlama oluyor pikten silikleşene kadar değerlendirmek gerek
Benim hemen sonraki gün siliklesiyor hergunde ilişki önerilmiyor o nedenle sormak istedim. Adetten sonra 2 günde bir yapmaya çalışıyoruz yumurtlama zamanı hergun de zor oluyir

Benim hemen sonraki gün siliklesiyor hergunde ilişki önerilmiyor o nedenle sormak istedim. Adetten sonra 2 günde bir yapmaya çalışıyoruz yumurtlama zamanı hergun de zor oluyir
Genelde biz o zamanlar bir gün ilişki bir gün mola olarak deniyoruz 🙂 riske atmamak adına. Silikleşince bir gün şeklinde dene istersen sonrası su sütekitimin çok olsun bol bol yeşillik tüket

Genelde biz o zamanlar bir gün ilişki bir gün mola olarak deniyoruz 🙂 riske atmamak adına. Silikleşince bir gün şeklinde dene istersen sonrası su sütekitimin çok olsun bol bol yeşillik tüket
Teşekkür ederim 🙂 hergun incir yiyorum akşamları da hep salata yerim. Bakalım inşallah olur

X