Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim coooooook sevindimmm insallah tez zaman kavusursun bebisine. Canim sen ovu testi kullandiginda kirmizi cizgiyi gordugun gunlermi birlikdelik olmusdu. Bizim gordugmuz gun olmusdu sonra opmamisdi tutmadi bu ay.
İns canim cok tesekkur ederim.ins sizde en kisa surede hamis olursunuz.ben bu ay hic ovu takibi yapmadim canim demeki yumurtlama gunlerimde olmus iliski.benim obur dusugumde ovi testiyle olmustu kirmizi cizgiyi gordugum gun oldu iliski sonra 2.gun yapmadik 3.gun tekrar iliski oldu sonra hamile oldumu ogrenmistim.bunda tesaduf denk geldi sanirim

Ovi testini adetimi 1 gun kala yaptim meraktan sonuc 2 cizgiydi sonra 2 gun sonra yaptim ozamnda 2 cizgiydi bu kez 3 gun sonra yaptim yine aynidi bu kez t olan daha koyuydu

Merhaba kizlar bende sorayim size. Benim 2 yasinda bir oğlum var. Emzirmeyi 3 ay once biraktik.dogumdan sonra adetlerim eskisi gibi degildi zaten.onceden gunu gunune olurdum.simdi 25 gunde oldugum da var 32 gunde oldugumda.bu ay adetimin 10.gununde (ayin 24 u)iliski oldu.ben sol tarafıma donup sabaha kadar uyudum.2 gun sonra (ayin 26 si)benden biraz akinti geldi.o gun ve ertesi gun ovu.trsti yaptim cok koyu degillerdi ama baya yakindi.5 gun ayin 31 i)sonra bi daha yaptim yine yaklasik bi deger cikti.bugun yani en son yaptığımdan 1 hafta sonra(ocak ayin 7 si )yine yaptim.daha az silik cikmakla beraber control cizgisinin nerdeyse yarisi kadar belirgin cikti.periot tracker diye bi program var ona gore adet dongum 29 gun ve adetime 5 gun var .ne dersiniz sizce bi ihtimal olabilir mi:)biraz uzun yazdim ozur:) 26 sinda gebelik olsaydi bu son yaptigim ovu.testinde belli olurdu diye düşünüyorum. 12 gun gecmis oluyo cunku

Cevabin icin tesekkur ederim canim.darisi basimiza

kizlar silik olan dunku ov.testim.digerini bu sabah yaptim.sabah idrarimdan iki saat sonra yaptim ikisini de. Bugun adetime muhtemelen 4 5 gun var.biraz koyulasma olmus sizce durum nedir. ?

Elimde bitane erken gebelik testi var yapsam mi acaba?4 gun oncesinden sonuc verir diyo. Ama iste ben 4 gunum kesin mi emin degilim.

Eki Görüntüle 1366059 kizlar silik olan dunku ov.testim.digerini bu sabah yaptim.sabah idrarimdan iki saat sonra yaptim ikisini de. Bugun adetime muhtemelen 4 5 gun var.biraz koyulasma olmus sizce durum nedir. ?
Canim koyu geldi bana insallah bebis habercisidir. Erken gebelik testleeri hakkinda bende arastirmisdim guvenilmez oldugunu hayal kirikligna ugradiklarni soyleeyenler cokdu. 4 gun varsa insallah dogruu sonuc verir

Canim adetin duzensizmis bence biraz daha bekle bitde koyulasma olmus 2 gun somra tekrar yap ovu testini benimki daha belirgindi 2 gun kala hem ogun gebeligide yaparsin 2 gun daha bekle :)

Evet dayanamadim yaptim testi ve negatif.aslinda cok umudumda uok cunku adetin 10.gunu oldu ilişki. Cok dusuk bi ihtimal.neyse en azindan yarina kadar sabretmemi saglayacak cevabi aldim.yarin tekrar acabalar baslar kafamda:)

Evet dayanamadim yaptim testi ve negatif.aslinda cok umudumda uok cunku adetin 10.gunu oldu ilişki. Cok dusuk bi ihtimal.neyse en azindan yarina kadar sabretmemi saglayacak cevabi aldim.yarin tekrar acabalar baslar kafamda:)
Belki vardir cnm hem oglun daha kucukmus olur acele etme

Acele etmiyirum ama yavas yavas istiyorum ikinciyi.insanin icine suphe dusunce onu netlestirmek istiyo ondan :) neyse suan daha iyiyim:)

Ovulasyon testi ile denemelere başladık. O tamam fakat şimdi birkaç gündür sırf merakımdan ovulasyon testine devam ediyorum.
Üstteki adetime 7 gün kala yaptığım,
Alttaki de bugün yani 5 gün kala yaptığım test.
Ama herhangi bir belirti yok. Vücutta her bayan kadar bulunan lh ın göstergesi herhalde bu...
Yani umutlanmak istemiyorum.
Siz ne dersiniz?

Eklentiler

• IMG_20150108_132158.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 685
Son düzenleme:
kızlar merakınızı gidermek için bugün ovulasyon testi yaptım.Gördüğünüz gibi T Çizgisi C çizgisinden çok çok daha koyu.

Eklentiler

• IMG_20150108_132042.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 643
kızlar merakınızı gidermek için bugün ovulasyon testi yaptım.Gördüğünüz gibi T Çizgisi C çizgisinden çok çok daha koyu.
Cevabımı almış bulunuyorum şu andan itibaren.
Demek gerçekten vücut bu kadarını barındırıyor zaten.
Kopkoyu çift çizgiler göreceğimiz günler nasip olsun

Cevabımı almış bulunuyorum şu andan itibaren.
Demek gerçekten vücut bu kadarını barındırıyor zaten.
Kopkoyu çift çizgiler göreceğimiz günler nasip olsun
Canım benim adete 6 7 gün varken yaptığım testlerde senin ki gibiydi.Adete 3 gün yaptığım test koyuya yakındı.Yani gittikçe koyulaşırsa bu iş tamamdır.

Canım benim adete 6 7 gün varken yaptığım testlerde senin ki gibiydi.Adete 3 gün yaptığım test koyuya yakındı.Yani gittikçe koyulaşırsa bu iş tamamdır.
Arkadasa katiliyorum günden gune koyulasiyor ve t c den daha koyu hal aliyor benimkide ayni oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…