Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Tesekküredrim cnm..ayrıca cok geçmiş olsun düşük için üzülme eleminasyon yapmış vücut iyi biiey bu aslında hadi bakalım bu ay bize güsel hbrler ver :))

Canim bende bu testden kullandim. Ekzaneden almisdim. Fena dil ama intrnetdan aldigim labcoik testi daha gizel ve fiyatida uygun.

Kizlar ben bu gun kirmizi karti yedim ovu testimde bu sekildeydi dun/kendisi daha koyuydu resimde biraz silik/. Guvenmiyorum artik hamileligi gosterdigne. Bi cok kisiyide yaniltmis pozitif cikarak. Adetden once vucudumuzda bi sey yukselyoki ovu testi etkiliyor bu benim fikrim.

Eklentiler

• 20150104_121804.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 646
Hayirlisi cnm seninki silik cikmis ben 2 gun once yine yaptim sonuc boyleydi bilmiyorum dogrumu degilmi.ben daha adet olmadim bugunde doktora gidemedim kızım rahatsizlandi carsambaya randevu aldim bakalim sonuc ne olacak

Eklentiler

• 20150104_100042.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 625
Hayirlisi cnm seninki silik cikmis ben 2 gun once yine yaptim sonuc boyleydi bilmiyorum dogrumu degilmi.ben daha adet olmadim bugunde doktora gidemedim kızım rahatsizlandi carsambaya randevu aldim bakalim sonuc ne olacak
Canim insallah bebis habercisidir. Adetime 2 gun vardi bende yarin daha koyulasicak derken sabah kirmizilar kapimda.

Birde kac gun gecikmisti adetin
Bayada koyu testin hadi insallah canim guzel haberlerini bekliyorus

İns cnm hayirli haberler yazarim buraya :) 6.günümdü bugun geceli ins hamileyimdir :)

Merhaba ya benim adetime 10 gün var. takvimime göre tam yumurtlama günümde ilişki oldu yani aralık 31 ve ocak 1 tarihlerinde. Acaba yarın ovu testi yapsam bişeyler belli eder mi nolur cevap verin bekleyemiyorum ya ((

Merhaba ya benim adetime 10 gün var. takvimime göre tam yumurtlama günümde ilişki oldu yani aralık 31 ve ocak 1 tarihlerinde. Acaba yarın ovu testi yapsam bişeyler belli eder mi nolur cevap verin bekleyemiyorum ya ((
10 gun varsa belli olmaz cnm daha erken 1-2 gun kala belli olur

sizce azda olsa bir umut olabilir mi .ovulasyon testi bu . bat 13 ocak.yumurtlama gününde birlikte olduk.

Eklentiler

• 20150107_095121.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 376
  • 20150107_095135.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 359
  • 20150107_095232.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 332
  • 20150107_095251.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 362
Kızlar ovi testi yaniltmadi hamileeeyiiimm :) rabbim isteyen her kuluna nasip etsin ins :)
Canim coooooook sevindimmm insallah tez zaman kavusursun bebisine. Canim sen ovu testi kullandiginda kirmizi cizgiyi gordugun gunlermi birlikdelik olmusdu. Bizim gordugmuz gun olmusdu sonra opmamisdi tutmadi bu ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…