Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Aynen bnde bitsin diye yaotim son 1 tane kaldı onu da yarın yapcam bitcek bidaha da almam bnm 3 gündür hep koyu cikiyo adete de 3 gün var bakalım ne olcak

İnşaAllah hamilesindir arkadaşım, ilk defa adete yakın ovulasyon testlerim koyu gibi çıkıyordu ama yine kandırdı beni psikoloji falan kalmadı, ovulasyonları bitiricem gebelik testlerini de ortalıktan kaldırcam takmamaya çalışıcam artık kafama

Canm bm adete 6 gün kaladan beri yapıyorum koyu cikiyo 2 gundur de c kadar koyu cikiyo yarından itibaren 2 kalcak yarın kide insalh koyudur senjn 4 gun var adete galiba silikleemeye mi basladi belli olmaz ya bazen yanılıyo ovu testler insalhgelmiştir bebisin

Yok canım ya ben hamile değilim belli oldu yani erken gebelik testi de yapmıştm pazar günü negatif çıkmıştı, sen hamilesindir inşaAllah güzrl haberlerini bekliyorum :))

Erken gebelik testi 4 gun önceden çıkartıyo mu ki canm ya insalhh canm bnm artık bebeğim gelmiştir 16 aydır tık yok

Kiminde çıkmış kiminde çıkmamış bende anlamadım canım ama genel olarak pek güven olmuyo erken gebelik testlerine, inşaAllah gelmiştir bebişin canım benim kendi adetimi ve senin de bebişini bekliyorum :))

Selam kızlar....bat günü ölesine ovulasyon testi yaptim icime bi his gelmişti hemen kopkoyu iki cizgi cıkti .ala ala dedim acaba dedim butun bu sayfalarda yazanlari okudum konduramadim önce ..adetim 3 gun gecti inanamadim normal test yaptim yine cift cizgi ...suan doktorun kapisinda bekliyorum kan degerim 400 cikti dusuk yada kimyasal dememesi icin duaa ediyirum inanamiyorum cunku 4 senedir 6 kez tup bebek tedavisi oldum hicbiri pozitif degildi...gecen sene kimyasal gebelik gecirdim oda dogal yoldan olmustu umarim bu sefer sagliklidir
Kısacası ovulayon testiyle gebe oldugumu ögrendim bence cikiyor cunku yumurtlama gunumde bile o kadar koyu cizgiyi gormeyen ben adet gunu iki koyu cizgiyi gordum....mucize

Canım hayırlı olsun.insalllah düşündüğün gibi olumsuz bişey yasamassin.

Canim allah hayirli mubarek eylesin bende tup bebek denedim 2 kez.ve normal yoldan gebe oldugumu ogrendm dün .ovulasyondada koyu cikmsti

Canim allah hayirli mubarek eylesin bende tup bebek denedim 2 kez.ve normal yoldan gebe oldugumu ogrendm dün .ovulasyondada koyu cikmsti
Meraba canim cok sevimdim senin adina ..2013 amaya nin topiginde birlikte paylasmistik herseyi 2nci bebeginde de saglikla al insalah kucagina ...benim 4+3 gunluk hesaba göre hcg 400 cikti doktor dogru durust bisi demedi insalah yukselir insalahh

Canm misafirm vardı hiç fırsatım olmadı buraya girmeye sabah gebelik testi yaptım çıkmadı ovu yuda da birazdan yaocam insalhh gelmiştir bebeğim insalhj sede efet olmazsın ve bebeğin gelmiştir

Hayirli olsun canm rabbim nelere kadir demekki olmayacak bişey yok yeterki rabbim istesin bnm de hep koyu adete son 2 gün kaldı bugün yapmadım yapcam birazdan ama gebelik testi negatif insalhj ovu testleri bnde de gebeliği gosteriyidur

Canm misafirm vardı hiç fırsatım olmadı buraya girmeye sabah gebelik testi yaptım çıkmadı ovu yuda da birazdan yaocam insalhh gelmiştir bebeğim insalhj sede efet olmazsın ve bebeğin gelmiştir

Canım benim ya senin bat yarın dimi inşaAllah hamilesindir :) peki adet belirtin ya da hamilelik belirtin var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…