Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hıc tanimadigim biri de olsa hamile birini duyunca cok mutlu oluyorum ..insallah degerleriniz güzel cikar beklemek cok zor

Sende mi test yaptırdın :) evet çok güzel özel gelir bana hep hamileler seçilmiş insanlar :)

İnşallah inşallah iyi olur değerlerimiz Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Sende mi test yaptırdın :) evet çok güzel özel gelir bana hep hamileler seçilmiş insanlar :)

İnşallah inşallah iyi olur değerlerimiz Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Yok canim benim prolaktin yuksek cikti bu ay free takiliyorum adeti bekliyorum yeni tedavi icin ..

Dünya dua üzerine kurulu dua et inşallah seninde kısa zamanda güzel haberini aliriz . Ben aklıma geldikçe dua ediyorum hepimize
Öyle tabi canim dua topigimiz var hergun dua ediyoruz birbirimize tanimadan kim oldugumuzu ..muminin mumine duasi kabul olurmus .. insallah rabbim hayirli evlatlar versin

Değerim 29 cikti pazartesi tekrar baktiricam :) çok sağolun Allah razı olsun isteyen herkeSe nasip etsin Rabbim

Benim yumurtladiktan 10 gün sonra öğrendim gebeliği zaten . Yani normalde 20 25 arasında cikiyormus normalmis değerim inşallah inşallah artar hayırlısı ile. Duamdasiniz sizinle bana da dua edin lütfen sat 10 ekimdi bat 9 Kasım

Kızlar bunlar benim ovü testlerim 21. Gün yumurtlamıştım ama 29,30,31 de koyu bi de gün içinde koyu sabah silik çıkıyo nedense adete beş gün var sabah hcg yaptım negatif sizce gebelik mi var testmi bozuk:/

Eklentiler

• image.jpg
    140,5 KB · Görüntüleme: 229
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…