Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

bende de aynıydı 8 gün geçti adet olmadım gebelik testi negatif.birde kist durumlarında oluyormuş sanırım bende öyle birşey var
Bende kist yok cnm sadece şimdiden bu kadar koyu çıkmasi hem şaşırttı hem umutlandirdi beklicem biraz daha mecbur erken dollenme olduğunu düşünüyorum ben adetten hemen sonra denemeler başlamisti bizim o yüzden erken tuttu heralde

yumutlama ne zaman oldu senin yumurtlamadan 10 gün sonra sabah idrarı ile yaparsan gebelik testini çıkma ihtimali var,inş bebiş belirtisidir

yumutlama ne zaman oldu senin yumurtlamadan 10 gün sonra sabah idrarı ile yaparsan gebelik testini çıkma ihtimali var,inş bebiş belirtisidir
Inşallah cnm ama 12.gün çift çizgiyi gördüm ama kontrol çizgisi kadar değildi bu testleri çok iyi bilen bi arkadasim adetten sonra hamile kaldiysan yum zamanı çizgi net çıkmaz demişti şüpheli ilişkiden sonraki 10. Gündü bugün yinede beş gün sonra test yapicam çıkmazsa boşuna stres olmiyim

Merhaba. Bende bebis istyorum klomende 2. Ayin ayni zamanda ovitrelle de.. sizlerden ovulasyon testiyle gebeligin tespit edildigini ogrendim. Bat 3 kasim. Dun ve bugun ovulasyon testi yapiyorum. Sabah ilk idrarla yaptigimda c ve t nin kirmiziligi ayni ama gun ici sivi alimina fikkat etmeden yaptigimda t silik çıkıyo. Cok heycanlandim ve sabirsizlandim sizce hamile olabilir miyim kizlar..

Bat a 2 gun kalmış normal gebelik testi yapsan da çıkar zaten

Bat a 2 gun kalmış normal gebelik testi yapsan da çıkar zaten
Idrar gebelik testinde adet gunu gecikmeden cikmasi zor. Yarin kan testi yaptiricam ama saglik ocaginda calisiyorum artik testte yaptirmak istemiyorum. Gebelik yoksa insanlarin teselli etmesinden de cok sıkıldım

Idrar gebelik testinde adet gunu gecikmeden cikmasi zor. Yarin kan testi yaptiricam ama saglik ocaginda calisiyorum artik testte yaptirmak istemiyorum. Gebelik yoksa insanlarin teselli etmesinden de cok sıkıldım
Cnm bide sağlık ocağında çalışıyomuşun senin daha iyi bilmen lazım adete 5 gun kala bile idrarda ogrenenler bile var senin varsa zaten silik bile olsa çıkar

Kızlar benim ovulasyon testlerim böyle çıkıyo 4 gündür yani hiç siliklesmedi daha bat a 8 gün var. Yeniden yumurtlamami oluyo yoksa hamilelik olma ihtimali var mı

Eklentiler

• 20151102_121451.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 200
ilk pik yaptıkdan 10 gün geçtiyse idrarda gebelik çıkar inş hamilesindir
Inşallah cnm 12.gün görmüştüm çift çizgiyi ama bunlar kadar bile koyu değildi o günü yum olarak kabul ettim bende en koyu ozaman olduğu için ama daha 8 gün geçti onun üzerinden de çıkmaz sanırım idrar testinde ovu testiyle anlamaya çalışıyorum bende hamileik varmı yokmu diye

2 gün sonra sabah idrarı ile yap inş hamilesindir :)

Slm arkadaşlar,bende bir süredir bebek sahibi olmak için çabalayanlardanım,ayın 18inde ovülasyon testim pik yaptı ve değerlendirdik birkaç gün ayın 28inde ovülasyon testim neredeyse negatif olmuştu ondan sonra da düne kadar test falan yapmadım,beyaz renkli yoğun bir akıntım ve kasığımın sağında ağrı olunca test yapayım dedim,ovülasyon testini yapar yapmaz hemen ikinci çizgi belirgin şekilde çıktı,gebelik yaptım ama negatifti sabah baktım ki dağılmış vaziyette. Tekrar ovülasyon yaptım daha da koyu çıktı.

Ovulasyon testlerinin dogrulugu bir kez daha kanitlanmis oldu kizlar. Bende bat a son 3 gun kala yapmistim hep pozitifti dun kan testi yaptim cok şükür hamiş im darisi tüm isteyenlere insallah

Ovulasyon testlerinin dogrulugu bir kez daha kanitlanmis oldu kizlar. Bende bat a son 3 gun kala yapmistim hep pozitifti dun kan testi yaptim cok şükür hamiş im darisi tüm isteyenlere insallah
ovu testleri bende yapiyorum iki cizgi aynı koyuluktamiydi? foto varsa ekleyebilirmisin

Tuaf ins bebisin isaretidir

Merhaba ovu testi yapıyordum ya çift çıkıyordu diye reglime 4 gün kaldı regl dongum 30 gün . 25. Ve 26. Günlerde olan testim asagida bir fikrin var mı

Eklentiler

• IMG-20151104-WA0012.jpeg
    23,6 KB · Görüntüleme: 150
  • IMG-20151104-WA0000.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 139
Merhaba ovu testi yapıyordum ya çift çıkıyordu diye reglime 4 gün kaldı regl dongum 30 gün . 25. Ve 26. Günlerde olan testim asagida bir fikrin var mı
Vucudumuzda her daim lh hormonu var onun için silik çıkması normal hamilelik var diyebilmek için ikinci çizginin kontrol çizgisinden koyu olması gerekiyor inşallah hamilesindir cnm ama senin test çok silik geldi bana

Vucudumuzda her daim lh hormonu var onun için silik çıkması normal hamilelik var diyebilmek için ikinci çizginin kontrol çizgisinden koyu olması gerekiyor inşallah hamilesindir cnm ama senin test çok silik geldi bana

Çok teşekkür ederim :) daha silikti bu önce ki gun yaptığım test bugunde hiç dikkat etmeden yaptim böyle görünce heveslendim birden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…