Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bütün ümidim kırıldı ya adete 7 gun kala daha koyuydu ama artık siliklesti testim adete 3 gun var malesef kızlar anlamadığım ben yumurtladimmi ozaman

Eklentiler

• image.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 278
Kızlar bütün ümidim kırıldı ya adete 7 gun kala daha koyuydu ama artık siliklesti testim adete 3 gun var malesef kızlar anlamadığım ben yumurtladimmi ozaman
Canım ben de aynı durumdayım adete 7 gün kala yaptım gitgide koyulastı bende umitlendim adetten bir gun önce renk siliklesti bugün adet günüm adet olmadım ama testimde koyu değil silik

Merhaba kızlar bende aynı durum var zannetmiyorum hamile olduğumu çünkü adet tarihim bugün 1 gün geçti ve gebelik testi nagatif ovulasyon testlerimide paylaşıyorum. Gebelik testi aptırıp sizede bildircem eğer negatif çıkarsa boşuna ümitlenmeyelim hepimiz son üç günün testleri bunlar..adet tarihim 24 ü olması gerekiyordu. Bu arada hiçbir belirtim yok.

Eklentiler

• IMG_20151023_194358.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 258
  • IMG_20151024_170652.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 286
  • IMG_20151025_152242.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 257
Benim testlerde böyleydi bugun adet gunuö sılıklesti bu ne anlama geliyor hormonlardan bir sıkıntı var bence

Ne kadar silikleşti sizin? yada kimyasal geblik diye geliyor aklıma
Benimki kopkoyu oldu 4 gün önce dun ama rengi yarı yarıy sılıklesmişti kimyasal olabilir canım belki yumurta dollendi ama tutunamadı benim daha öncede oldu kan testi 80 oldu 120 oldu tekrar 90 a düştü sonra adet oldum bu da öyle galiba

bende de oldu iki defa sonucu öğreneyim pıhtılaşma baktırcam sende baktır

bende de oldu iki defa sonucu öğreneyim pıhtılaşma baktırcam sende baktır
Bende pıhtılaşma var canım 2 düşükten sonra yaptırdım cıktı 3.kez hamile kalınca kalp atışı duyulmadan iğneye başlattı Dr ayrıca her gün progestan ve coraspin kullandım çok şükür sağ salim dogurdum bebeğimi.Özel kliniklerde çok yuksek ücret istiyorlar kan pıhtılaşması testi için ben 2 yıl önce ankarada oturuyordum ankara egitim araştırma hastanesi nde dusuklerimi söyleyince ücretsiz yaptırdım sende devlet hastanesinde ücretsiz yaptır boşuna dünyanın parasını ödeme

sağol cnm

Bu kadar ovulasyon testi yaptım dün de gebelik testi yaptım nal gibi kıpkırmızı tek çizgi oysa ne kadarda ümidim vardı

Eklentiler

• 20151025_024103.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 201
Kızlar Merhaba

Bende ovulasyon testi aldım ilk kez bu ay kullandım . Adetimin 11. Gününden itibaren 8 gündür yapıyorum bugün 18. Gün ikinci çizgi hala var ni anlam veremedim.

Eklentiler

• 20151027_231953.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 200
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…