Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ben nisan ayında düşük yapmıştım,o yüzden mayıs ayında adet düzenim değişecek diye bekliyordum 5 gün sonra hala adet olmayınca ne durumdayım diye ovülasyon testi yaptım iki çizgide kopkoyuydu yani ben adete ne kadar kala yaptım yada gecikmiş miydi bilemiyorum canım,ama gebeliğini ovülasyonla öğrenen arkadaşlarım adete 2-3 gün kala koyu çizgiyle öğrenmişlerdi

Maşallah Allah kucağina almayı da nasib etsin. Benm 6 ay oldu düşük olalı bu ay ovi ile deneyeyim dedim ama daha 6 gün var. Cizgi silik. Ama bu kadar varkene olduğunu sanmıyorum

Maşallah Allah kucağina almayı da nasib etsin. Benm 6 ay oldu düşük olalı bu ay ovi ile deneyeyim dedim ama daha 6 gün var. Cizgi silik. Ama bu kadar varkene olduğunu sanmıyorum
herkesin vücudunda lh hormonu belirli bir seviyede hep bulunurmuş,gitgide koyulaşmaya başlaması lazım bence yapmaya devam et koyulaşırsa olabilir

Arkadaşlar testi bugün yaptım acaba ne zaman değerlendirmemiz lazım yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 20150630_155140.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 367
Merhabalar,

Forumu bir süredir takip ediyordum. Yeni üye oldum.

Ben de adetime iki gün kala ovulasyon testi yaptırmıştım. Çift çizgi çıktı. Ancak sonra adet oldum. Ben acaba gebelik belirtileri mi diye düşünürken regl belirtileriymiş.

Merhaba kadinlar klubu dostlari sizi uzun zamandir uye olmadan takip ediyorum. Kismet bu guneymis. Deneyimli bayanlar burayi uye olmadan okudum ve elimde olan bir ovulasyon testini kapip test yaptim. Lutfen yorumlar misiniz simdi cok heycan yaptim. Sat 12 haziran 30-35 gun arasi regl oluyorum.

Eklentiler

• 1436288658481.jpg
    153,4 KB · Görüntüleme: 337
cnm yumuyrtlama gnün ne zamandı peki

Yumurtlama gunum 16. Gun du ama bu kadar koyu degildi o gun yumurtayip da o gun ama catlamamis 26.gun catlamis olabilir mi

Yumurtlama gunum 16. Gun du ama bu kadar koyu degildi o gun yumurtayip da o gun ama catlamamis 26.gun catlamis olabilir mi
cnm 2.kez yumurtluoda olabilirsin ama bu bir hamilelik belirtiside olabilir.sonucta yumurtlamanın üstünden 10 gün geçmiş. umutlandırmak istemem ama bazı arkadaşlarımız gebelğni ovulasyon testi ile öğrendi. inşallah hemilesindir bi kaç gün daha bekleyip gebelk testi yap istersen :):)

Insallah arkadasim mart ayinda kimyasal gebelik gecirdim ilk aydi. 4 aydir da bebisimiz gelmedi hala. Gebelik belirtimde yok bakalim bugun tekrarliycam ovu testini siliklestiyse yumurtlamayla alakali diycrm artik

Insallah arkadasim mart ayinda kimyasal gebelik gecirdim ilk aydi. 4 aydir da bebisimiz gelmedi hala. Gebelik belirtimde yok bakalim bugun tekrarliycam ovu testini siliklestiyse yumurtlamayla alakali diycrm artik
aynen sıvı alımına dikkat et tekrar yap. bende merak ettim . silikleşip tekrar koyulaşması şaşırtıcı . :):) yapınca burayada yaz olurmu merak ettm bende

Yazarim canim tekrarlayinca birde hayit otu icmistim belki onunla alakali olabilir ay bilemedim en iyisi tekrar yapmak

arkadaşlar merhaba,
reglime 8 gün var ovülasyon testime bakabilir misiniz umut var mı?

Eklentiler

• 1++.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 393
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…