Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

hanımlar ovulasyon testi yapıyorum.. 16-17-18-19 günler hepsi t ler kopkoyu kırmızı.. niye hala kırmızı? bilen var mı? gebelik olunca böyle mi oluyor? 17 .gün çok az silik diğerleri kopkoyu..

hatta bugün 19. gün yani idrar falan tutmadan yaptım.. direkt kıpkırmızı yine çıktı.. 16. günle aynı... böyle olan varmı ?bu ne anlama geliyor?

hanımlar dış gebelik riskim var... lütfen yardımcı olur musunuz? bilen bir aydınlatsın lütfen.. araştırdım ama böyle bir şey bulamadım...
hanımlar ovulasyon testi yapıyorum.. 16-17-18-19 günler hepsi t ler kopkoyu kırmızı.. niye hala kırmızı? bilen var mı? gebelik olunca böyle mi oluyor? 17 .gün çok az silik diğerleri kopkoyu..

hatta bugün 19. gün yani idrar falan tutmadan yaptım.. direkt kıpkırmızı yine çıktı.. 16. günle aynı... böyle olan varmı ?bu ne anlama geliyor?

çok teşekkürler... 31-32 günde bir regl oluyorum.. sat 9 mayıs.. yumurtlama akıntım 11. gün oldu.. 16.gün testim pozitif çıktı.. sonra 17 günü silikleşti çok az 18. 19. gün hala kopkoyu... göğüslerim şişti bugün... şimdi testlerimi yüklüycem...
Canim adet tarihlerini falan bi yazsana karışik yazmissin ben bisi anlamadım yardımcı olmaya çalışalım.

Testlerini yükle bir görelim.

Canim lh vücutta bulunan bir hormon zaten yumurtlama döneminde pik oluyor. Senin testlerine baktığımda 14.gun yükselmeye başlamış ve hala catlamamis yumurta catladiktan sonra siliniyor bana doktorum boyle söylemişti kiminin bu süreç 4-5 gun sürer kiminin 1 gun demişti senin anlaşılan 4-5 gun süreçlerden cunku catladiktan sonra o hormon hızla düşüyor 9 mayissa son adet zaten şuanda senin degil dış gebelik normal gebeliğin bile görünmez 14.gun yumurtladigini varsaysak ki buda 22 mayısa denk geliyor biz 27 mayistayiz 5 günde imkânsız öğrenmen yani sen silik çıkana kadar değerlendir.

Çok teşekkürler.. 17. Gün silik çıkınca bitti sandım ben de... İnşallah çatlar hayırlısıyla... Dış gebelik çok zor kanda erkenden takip etmem gerekiyor.. Endişem o yüzden.. Çok sağol...

Çok teşekkürler.. 17. Gün silik çıkınca bitti sandım ben de... İnşallah çatlar hayırlısıyla... Dış gebelik çok zor kanda erkenden takip etmem gerekiyor.. Endişem o yüzden.. Çok sağol...
Yok cnm merak etme bende de bu ay çift çizgi çıktı sonra siliklesti tekrar çıktı sonra siliklesti birdaha olmadı o bazen ictiklerimizden de kaynaklanıyor yani cok sıvı almış olabilirsin o ara sen değerlendirmeye devam et Allahın izniyle çatlar ama adetine kadar boyle devam ederse o zaman doktora git fazla yumurtluyor yumurtaların sıkışıyor ve catlamiyorda olabilir benim yengemin oyle olmuştu mesela catlamiyordu yumurtası cok fazla küçük küçük yumurtluyordu yer bulamadığı icin yumurtanın biri büyüyüp catlamiyordu tedavisini oldu simdi 2 yasında bir oğlu var insallah sende olmaz ama olursa da git hemen Allah kalbindekini versin insallah.

Ay canım insallah ya umut oluyo burda yazılanlar bana . Insallah benimde Yüzüm Güler canım :)
Senin ki nasıldı foto var mi canım kac gun kala yapmiştin
Bana gore hamilesin yani benim senden daha silik canim insallah yakında da haberini alırsın resmi yukluyorum yukardaki ovu.testi aşağıdaki gebelik testi

Eklentiler

• IMG_20150525_150436.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 510
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…