Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım LH testin biraz beklemiş sanki. 2 gün geçtiğinde aynı koyuluk olması lazım en azından. Geç mi yumurtladın acaba bu ay ? Reglin geçtiyse gebelik testinde çıkabilir.
Evet lh testini pazar gunu yapmistim. Ustunden baska test yapmadim bugun ikigun gecti adetim surekli tuvalete cikiyorum psikolojik artik sanirim :) gecen ay nisan ayi 13unde adet olmustum 27 nisanda yumurtlamistim

Evet lh testini pazar gunu yapmistim. Ustunden baska test yapmadim bugun ikigun gecti adetim surekli tuvalete cikiyorum psikolojik artik sanirim :) gecen ay nisan ayi 13unde adet olmustum 27 nisanda yumurtlamistim
Yumurtlamanın üzerinden 14-15 gün geçmiş. Gebelik varsa eğer testte çıkması lazım canım. Benim 12. gün testte çıkmıştı. Sık idrara çıkmak gebelik belirtisi canım, yine de her ihtimale hazırlıklı olmak lazım

Evett haklisin canim tesekkur ederim bir umut iste senin bebis hayirlisi olsun rabbim bana ve osteyen herkese nasip etsin 6 aydir ugrasiyorum

Ov. Testinden nasil anliyorsnuz benim hep silik cift cizgi oluyo zaten. Farki ne hamilelik icin
Son iki hamileligimde de evde normal test olmadığı için meraktan ovu.testi yaptım.ikisini de ovu.testlerinden öğrendim.normalde adet dönemine yakin hamilelik yoksa ikinci çizgi silik de olsa çıkıyor ama hamilelik varsa iki koyu çizgi çıkıyor aynı ovulasyon dönemindeki gibi.

Kizlar dunku ovu testimi yukledim 3gundur ayni cikiyo diger aylar cokdaha silikti bugun test yapmayi dusunmuyorum iki gun kalfi bat.sizce bir ihtimal varmi birde bu ay ikidefa oldu yumurtlama bir nisan 30 da digeride mayis 7de

adetimin 16. gününde yumurtlama gerçekleşti. Ovüslasyon testi yapmaya devam ediyorum ve dün yani 21. günde sanki ikinci çizgi tekrar koyulaştı..Bundan bir anlam çıkarmak için çok erken değil mi?

Eklentiler

• 20150512_205947-1.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 292
adetimin 16. gününde yumurtlama gerçekleşti. Ovüslasyon testi yapmaya devam ediyorum ve dün yani 21. günde sanki ikinci çizgi tekrar koyulaştı..Bundan bir anlam çıkarmak için çok erken değil mi?
Cnm belki ikinci defa yumurtlama baslamis olabilir benim bu ay bat.birhafta kala akintim cok olunca supelenip test yaptim pozitif cikti senin gibi cok sasirdim hamilemiyim acaba dedim ama sonra test silikledince yumurtladigimi anladim

bu ihtimal de aklıma gelmedi değil de.... Aslında ov. testleri ancak bat.a 1-2 gün kala hamileliğe işaret edebilir diyorlar ama işte insan acaba diyor :) bir de sürekli kendini dinlemeye başlayınca psikolojik olarak sanki belirti varmış gibi hissediyorum.. ayluc

Benimde diget aylar bursuru belirti vardi buay hic umudum yoktu ilk yumurtlama gununu ea gecmek zorunda kaldik 3gun sonra oldu iliski ama akintim devam etti hatta cogalinca hamilelikten supelendin acaba olabilirmi diye test yaptim kopkoyu cikti anlamadim ilk hamilemiyim yumurtluyomuyum sonra siliklesince biraz yumurtladigimi anladim ve umudum kesildi 3gundur ovu testim ayni cikiyo 2gun kaldi ve bugun yapmayi dusunmuyorum hic umudum yok bir onceki sayfada dunku testim benimde

evet canım gördüm senin testini de ama ayda 2 kez yumurtlama ihtimali de çok zayıf diyorlar anlamadım ki en iyisi
stres yapmadan bat.ı beklemek yoksa bu şekilde testlerin gözünün içine baka baka insan iyice geriliyor.. ben de maalesef çok yanlış olduğunu bilmeme rağmen dakikada bir fotoğrafını çektiğim testlere bakıyorum acaba acaba? diye düşünüyorum.. hakkımızda ne zman hayırlıysa o zaman olsun artık ne diyelim :) ayluc

Amin cnm benim daha oncede ikidefa yumurtladigim oldu ilk degil cnm doktora gittigimde demisti iki yumurtan var diye herzaman olmuyo birde herkestede olmaya biliyo dusuk bir ihtimali var oyuzden. Ben artik bu ayda olmazsa testi birakicam plansiz programsiz yapicam kafaya takmamaya calisicam yine olmassa artik doktora gitmeyi dusunuyorum

Arkadaslar ben 15.gunumde ovulasyonumun gerceklestigini dusunmustum cnku daha sonra testlerim siliklesmeye basladi 21.gunde biraz daha belirginken en sonki yazili 8lmayam test 25.gunume ait yani batima bugunle birlikte 5 gun kaldi..sizce bu nedir..ikinci kez yumurtlamami yoksa kist mi. Yada gebelik mi? Insallah kist degildir buarada erken gebelik testim negatif cikti bugun ..lutfen bilenler aydinlatrsa sevinirim...buarada kasik agrim koyu sarmsi akntim ve surekli uyuklama halim var (

Eklentiler

• 20150503_115729.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 279
  • 20150504_195404.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 204
  • 20150510_001958.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 274
  • 20150513_132655.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 224
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…