Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

7 - 9 ve 10 u degerlendirdik zaten. Aslinda daha koyuydu ama birazcik açilmis rengi durdukca. Ama ayaklarimi fln dikmedim sadece 30dk kadar sirt üstu dizlerimi kırip yattim. hayirlisi olsn artik:)

7 - 9 ve 10 u degerlendirdik zaten. Aslinda daha koyuydu ama birazcik açilmis rengi durdukca. Ama ayaklarimi fln dikmedim sadece 30dk kadar sirt üstu dizlerimi kırip yattim. hayirlisi olsn artik:)
Ayaklarını dikmen şart değil zaten kalkıp ikinma yeter hayirlisi olsun inşallah :)

Kısmet kuzum, yumurtlama akıntın varsa bugünleri de değerlendir o zaman kız sen çifter çifter yumurtluyorsan böyle ikizin olma ihtimalin yüksek hamile kaldığın ay
İkincidefa ikidefa yumurtlutorum ilk doktotora gittigim ayda doktor iki yumurtan var demisti biri buyuk digeri hafif kucuk ama normal demisti birde bu ay oyle oldum ama ikiside tutarsa ikiz olur benim hamile olacagimi hic sanmiyom gene negatif

İkincidefa ikidefa yumurtlutorum ilk doktotora gittigim ayda doktor iki yumurtan var demisti biri buyuk digeri hafif kucuk ama normal demisti birde bu ay oyle oldum ama ikiside tutarsa ikiz olur benim hamile olacagimi hic sanmiyom gene negatif
Hayırlısı olsun canım benimİnşallah bu ay hayırlı olan aydır

Arkadaslar dun ve bugun yaptigim ovu test sonuclari kafami karistirdi birde siz bakarmisiniz ustteki bugunku alttaki dunku testim cuma gungu test pozitif cikmisti sanki gitgide siliklesiyo persembe bat.

Eklentiler

• 2015-05-11 16.52.32.png
    860,1 KB · Görüntüleme: 286
Anladım Siz bilirsiniz ben negatif yada pozitif erken öğrenme taraftarıyım
Moral olarak cok cokertiyo ama ilk aylarda bende senin gibi dusunuyodum hatta boyle soyleyenlere sasiriyodum nasil sabresiyorlar diye ama hayal kirikliklari umudumu ve istegimi yok etmeye basliyo

Moral olarak cok cokertiyo ama ilk aylarda bende senin gibi dusunuyodum hatta boyle soyleyenlere sasiriyodum nasil sabresiyorlar diye ama hayal kirikliklari umudumu ve istegimi yok etmeye basliyo
Anlıyorum ... Ben de önümüzdeki ay adetime 1 hafta kalana kadar dayanmaya SoZ Verdim ben hastanede çalıştığım için ovulasyondan 1 hafta sonra kanda baktiriyorum direk kanda değil idrarda bakcam artık idrarda pozitif çıkmadıkca kanda baktirmicam

Hakkimizda hayirlisi olsun xnm benim rabbim ins bizede bu mutlulugu nasip eder

Herkese merhaba bugün 26. günüm..Bat 16 mayıs yani 5 gün kaldı :) alttaki az önce yaptığım ovü testim...hiç böyle olmazdı 22., 23. günlerde bembeyaz olurdu T çizgisi...fotodaki durum da acaba dedirtiyor bana!!! ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…