Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlaaarr sizce umut var mı? Adete 3 gün var.

Eklentiler

• PicsArt_11_3_2015 17_58_13.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 261
Cnm ustteki yumurtladigin gununkimi birbirine benziyo eger oyleyse umut var bence
Eevet canım üstteki yumurtlama günü alttaki bugünkü. Ayy inşallah yaaa. Bugün iki göğsümün üstündeki damarr acayip belirginleşti ve hatta affedersin eşime gösterdim emin olmak için, yuh bu ne, dedi ve oralara dokununca ve eğilince acıyorr aynı yerler. İnşallah adetten değil bebiştendir.....

Ayy insallah cnm yaaa cok istiyorum hamile olmani benim oyle birsey yok az once aklima geldi bakmistim bende ama sen kesin hamilesin cnm bak gor benim hislerim daha kuvvetli cikti

Ayy insallah cnm yaaa cok istiyorum hamile olmani benim oyle birsey yok az once aklima geldi bakmistim bende ama sen kesin hamilesin cnm bak gor benim hislerim daha kuvvetli cikti
Ayyyyy gözlerim doldu valla mesajını okuyunca... İnşallah kuzum inşallah ya... Ama ben de senin hamile olduğunu hissediyorum, inşallah ikimiz de doğru hissediyoruzdur

Ayyyyy gözlerim doldu valla mesajını okuyunca... İnşallah kuzum inşallah ya... Ama ben de senin hamile olduğunu hissediyorum, inşallah ikimiz de doğru hissediyoruzdur
Oksun cnm benim en azindan senin hamile ollman bana umut oldu herkesin nasibinde ne varsa onu yasarmis cnm benim nasibimde belki onumuzdeki ayadir cnm

Oksun cnm benim en azindan senin hamile ollman bana umut oldu herkesin nasibinde ne varsa onu yasarmis cnm benim nasibimde belki onumuzdeki ayadir cnm
Kız dur daha benim de senin de hamile olup olmadığımız belli değil kiiii

Kızlaaarr sizce umut var mı? Adete 3 gün var.
canım sayfa 150 de bLabLaa, adında bir üyenin fotosu 5 gün kala yapmış. ve sonrasında hamile olduğunu öğreniyor. gebelik testi negatif . seninkine benziyor yani

Eklentiler

• image.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 241
canım sayfa 150 de bLabLaa, adında bir üyenin fotosu 5 gün kala yapmış. ve sonrasında hamile olduğunu öğreniyor. gebelik testi negatif . seninkine benziyor yani
Ayy sağ ol fıstığım ta nerdeki fotoyu bulup tekrar yüklemişsin Benim 5 gun kala olan değil ama bugün (3 gün kala) olan benziyor gibi. İnşallah ben de hamile olduğumu öğrenirim ... Hafta sonu hiç bu kadar uzak gelmemişti. Yarın sen de yap da anlayalım tatlım ne durumdayız,

Ok ama sen soyle nesine girecegimizin ay bari heycan olsun da kafalari dagitalim
Tamam kuzum Sen haklı çıkarsan ve ben hamileysem ilerde doğacak olan bebeğinee(yeğenime) minik bir zıbın alıp yollayacağım sana. Ben haklı çıkarsam ve sen hamileysen sen de bana zıbın alırsın olmaz mı ha ikimiz de hamile değilsek ovulasyon testi hediye ederiz kendi kendimize

Ok cnm anlastik ozaman hadi bakalim kim kazanacak iddayi ins ben haki cikarimda hamile olursun kuzum yaa

kızlar selam ovulasyon testlerı nerede satılıyor ılla netten mı sıpariş vermek gerekıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…