Ovulasyon testleri bir silik bir belirgin

some1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
27
6
29
Merhaba kızlar,
Bir süredir ovulasyon testleri yapıyorum ancak bir gün silik bir gün daha belirgin aynı durumu yaşayan var mı acaba ? Teşekkürler 🤎

Eklentiler

• IMG_5593.jpeg
    IMG_5593.jpeg
    139,7 KB · Görüntüleme: 84
Merhaba kızlar,
Bir süredir ovulasyon testleri yapıyorum ancak bir gün silik bir gün daha belirgin aynı durumu yaşayan var mı acaba ? Teşekkürler 🤎
bende aynı durumu yaşıyorum.adet bitiminden beri yapıyorum önce silikti 12.hiç çizgi çıkmadı bugün 14. gün tekrar silik çıkmaya başladı.anlamadım yumurtlamamı olmuyor.
daha önce ovulasyon testiyle hamile kaldım

Bende adet bitimiyle yapmaya başladım, testler mi bozuk ben mi bozuğum diye düşünmeye başladım :/ hormonlarım bozuktu onun için ilaç kullandım soğan kürü yaptım 2 aydır da prowomen kullanıyorum yumurtlama için verdi doktor, son zamanlarım sürekli burayı okuyarak geçiyor artık dayanamadım bende yazdım, aynı durumu yaşayan birilerinin olmasını bilmek bile iyi geldi şuan ve daha önce çocuğunuz olmuş onda da böyle olmuş muydu ?

Dün doktora gittim kasıklarımdaki ağrı çok arttığı için, yumurtam zamanı gelmiş ama çatlayamamış o yüzden pik görememişim ve ağrı da o yüzden oluyormuş. Aynı durumu yaşayanlar varsa diye belirtmek istedim :)

Dün doktora gittim kasıklarımdaki ağrı çok arttığı için, yumurtam zamanı gelmiş ama çatlayamamış o yüzden pik görememişim ve ağrı da o yüzden oluyormuş. Aynı durumu yaşayanlar varsa diye belirtmek istedim :)
Merhaba. Bende bu ay ilk kez ovulasyon testi kullanmaya başladım adetimin 20. Günü oldu hala pik göremedim. Ama bir kaç gündür hafiften koyulaşmaya başladı gibi t çizgisi. Göğüslerimde ve kasıklarımda ara ara ağrı oluyor. Acaba yumurtlama olur my bu saatten sonra test yapmayı bıraksam mı benim de sizin gibi çatlayamadı mı diye düşündüm

Merhaba. Bende bu ay ilk kez ovulasyon testi kullanmaya başladım adetimin 20. Günü oldu hala pik göremedim. Ama bir kaç gündür hafiften koyulaşmaya başladı gibi t çizgisi. Göğüslerimde ve kasıklarımda ara ara ağrı oluyor. Acaba yumurtlama olur my bu saatten sonra test yapmayı bıraksam mı benim de sizin gibi çatlayamadı mı diye düşündüm
Regl günü bile yumurtalama olabiliyormuş regle kadar umut var demektir yoksa hemen bi doktora görünün zaten

Ben doktora gittiğimde pik noktaya ulaşmışsın önümüzdeki günleri değerlendir yarın çatlama olur dedi ancak ovulasyon testlerim tek çizci t çizgisi hiç görünmüyor bile. Doktora sordum o testlere pek güvenmiyoruz dedi pazartesi günü tekrar gidicem çatlama olmuş mu diye ve testleri yapmaya devam ediyorum hala tek çizgi

Ben doktora gittiğimde pik noktaya ulaşmışsın önümüzdeki günleri değerlendir yarın çatlama olur dedi ancak ovulasyon testlerim tek çizci t çizgisi hiç görünmüyor bile. Doktora sordum o testlere pek güvenmiyoruz dedi pazartesi günü tekrar gidicem çatlama olmuş mu diye ve testleri yapmaya devam ediyorum hala tek çizgi
Benimde elimde bir kaç tane daha test kaldı onları yapmaya devam edeyim madem. Yani kendi vücudumdan anladığım şu sıralar yumurtlama gerçekleşiyor bence göğüslerim ağırdı hafiften kasık ağrıları oldu. Testte t çizgisi azıcık koyulaştı ama. Bu ay hamile kalamazsam eğer önümüzdeki ay yumurtlama takibi yapmayı düşünmüyorum pek çok stresliymiş

Sat nedir ?ve döngünüz kaç gün
8 temmuz, 30-31gün ama son yıl düzensiz olmaya başladım. Benim bu ayki yumurtam kiste dönüşecek sanırım çatlamayacak gibi görünüyor. Doktor kist olup adette şiddetli ağrı ile atılabilir dedi, zaten sürekli adetlerim ağrılı oluyor belki sürekli böyle oluyor diye düşünmeye başladım.

8 temmuz, 30-31gün ama son yıl düzensiz olmaya başladım. Benim bu ayki yumurtam kiste dönüşecek sanırım çatlamayacak gibi görünüyor. Doktor kist olup adette şiddetli ağrı ile atılabilir dedi, zaten sürekli adetlerim ağrılı oluyor belki sürekli böyle oluyor diye düşünmeye başladım.
canım testler de pik gözükmüyor ama çatlamama gibii bir durum varsa havuç ye 2-3 tane

Kasır ağrılarım inanılmaz yürümemi bile engelliyor, doktor pazartesi gel dedi ama şimdi gitsem mi acaba diye düşünüyorum.

Merhaba kızlar,
merhaba pik gördünüz mü? bende de aynı durum var ben sabah ilk idrardan hemen sonrakinde yapıyordum testleri sabah saatleri o zaman silik çıktığını öğlene yakın yapınca koyu çıktığını farkettim ama hiç pik göremedim iki aydır yapıyorum yumurtam yeterli boyuta ulaşmamış dr kontrolünde öyle demişti en son

merhaba pik gördünüz mü? bende de aynı durum var ben sabah ilk idrardan hemen sonrakinde yapıyordum testleri sabah saatleri o zaman silik çıktığını öğlene yakın yapınca koyu çıktığını farkettim ama hiç pik göremedim iki aydır yapıyorum yumurtam yeterli boyuta ulaşmamış dr kontrolünde öyle demişti en son
Merhaba, maalesef göremedim çatlama olmadı adetim gecikti doktor kiste döndüğünü söyleyip adet söktürücü verdi, tekrar testleri aldım ancak doktor kontrolünde de olucam bu ay nasıl olucak bilmiyorum

X