Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

Yok hayır 5 ay önceye kadar sürekli gecikmelerim olduğu için kan vermedim idrar testi de yapmadım ovulasyon testi deniyorum iki gündür böyle çıkıyor
1409C370-054A-4463-874F-5B3546E91225.jpeg

Yok hayır 5 ay önceye kadar sürekli gecikmelerim olduğu için kan vermedim idrar testi de yapmadım ovulasyon testi deniyorum iki gündür böyle çıkıyor Eki Görüntüle 3157416
Normal de adetimin günlerinde siliği bile çıkmazdı
Yok hayır 5 ay önceye kadar sürekli gecikmelerim olduğu için kan vermedim idrar testi de yapmadım ovulasyon testi deniyorum iki gündür böyle çıkıyor Eki Görüntüle 3157416
soldakiyle sağdakinin koyuluğu da farklı gibi geldi bana daha koyu olan en son yaptığım

Vallah bilmiyorum işte sabaha kan verdim saat 3 yada 4 te çıkar dediler ovlasyon test hep poztifo ama gebelik testi negatif yani öyle çok silik ki çok net değil
Benimde ovulasyon testlerim hep ya pozitif ya silikti. O yüzden çokta şey yapmıyorum onları. Erken gebelik testleri de hep yanılttı beni kaset testte doğruyu gördüm

Tekrar mı yumurtluyorsun acaba? Çok şaşkınım. Adetin kaç gün geçmişti?
5 gün geçti vallh bilmiyorum az önce test yaptım ovulasyon bu şekilde çıktı büyük ihtimal adettim yaklaşıyor çünkü silik çıkmaya başladı sağlık ocağında öyle dediler hatta ovulasyon testtim az kaldı tekrdan takip edeceğim adettim bittikten sonra hemen başlayacağım çünkü biliyorsun ben Ekim ayında kullanmadım sadece tesadüfce denedim o şekilde çıktı 1 Kasım dan beri o yüzden doğru yumuratlma günüm bekleyeceğim arkadaşım da başına böyle dedi çünkü

Eklentiler

• 16678278290001064053091518686013.jpg
    16678278290001064053091518686013.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 232
5 gün geçti vallh bilmiyorum az önce test yaptım ovulasyon bu şekilde çıktı büyük ihtimal adettim yaklaşıyor çünkü silik çıkmaya başladı sağlık ocağında öyle dediler hatta ovulasyon testtim az kaldı tekrdan takip edeceğim adettim bittikten sonra hemen başlayacağım çünkü biliyorsun ben Ekim ayında kullanmadım sadece tesadüfce denedim o şekilde çıktı 1 Kasım dan beri o yüzden doğru yumuratlma günüm bekleyeceğim arkadaşım da başına böyle dedi çünkü
Evet baya silikleşmiş. Hayırlısı İnşAllah canım. Bu ay günü gününe takip edip yakalarsın . Aynı saatlerde yapmaya özen göster ki kaçırma o günü. İnşAllah önümdeki ay hayırlı haberini alalım🥰

Belkide bu ay geç yumurtladın o yüzden adet tarihin erteledi. Ovülasyon yapmayı bırakma belki geç olur yine

Belkide bu ay geç yumurtladın o yüzden adet tarihin erteledi. Ovülasyon yapmayı bırakma belki geç olur yine
Vallah bilmiyorum canım işte ama zaten ben 1. Kasım'da basladim yapama dediğim gibi öylesine denedim işte şuan adettim bekliyorum onun olayım hemen takipe başlayacağım şu an sadece adettim bekliyorum 🤣

Vallah bilmiyorum canım işte ama zaten ben 1. Kasım'da basladim yapama dediğim gibi öylesine denedim işte şuan adettim bekliyorum onun olayım hemen takipe başlayacağım şu an sadece adettim bekliyorum 🤣
Bir kaç gündür koyu ve bugün silikleşmeye başladıysa bugün çatlama günün olabilir. Değerlendirebilirsin ☺️

Kızlar tekrar merhaba. Ben 28 ekim yumurtlama 30 ekim çatlama gördüm. Adetim 4 kasımda henüz hala olmadım. Bugün ovulasyon testi yaptım bazen gebelik de gösteriyo diye. Bakabilir misiniz ?

Eklentiler

• A79F18DB-0508-496C-A77E-D5F825561583.jpeg
    A79F18DB-0508-496C-A77E-D5F825561583.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 113
Kızlar tekrar merhaba. Ben 28 ekim yumurtlama 30 ekim çatlama gördüm. Adetim 4 kasımda henüz hala olmadım. Bugün ovulasyon testi yaptım bazen gebelik de gösteriyo diye. Bakabilir misiniz ?
Gebelik ihtimali için t çizgisi ya C ile aynı olacak yada daha koyu canım

X