Ovulasyon testinden anlayan varmı?

Hayırlısı olsun canım inşallah gebesidndir. Benimde bu ay yumurtlama zamanım farklı geçiyor aşırı sancım oluyor acaba diyprum kist mi oldu geçen ay klomen kullanmıştım
Sanmam benimde yumurtlama dönemi sancım çok oluyor yinede emin olmak için doktor danış istersn

Sanmam benimde yumurtlama dönemi sancım çok oluyor yinede emin olmak için doktor danış istersn
İlk defa bu durumu yaşadım canım. Artık adet dönemime kadar beklerim ona göre hareket ederim. Fena bi baskı var ama sağlı sollu sancı oluyor ve şişkinliğim çok

İlk defa bu durumu yaşadım canım. Artık adet dönemime kadar beklerim ona göre hareket ederim. Fena bi baskı var ama sağlı sollu sancı oluyor ve şişkinliğim çok
İnşallah döllenme falandır. Benimde sağlı sollu oluyor aynı adet sancısı gibi bazen 2 gün sürüyor sonra geçiyo

Canım benim hiç üzülme lütfen stres yapma. Çalışanlara devammm illaki tutturacağız Allah büyük vardır bize de bi yazdığı
Amenna orası öyle zaten gebe kalmadığımı biliyordum bakalım Rabbim ne zaman nasip edecek. İnşallah güzel haberi bu ay senden alırız

Günaydın ☀️ Pik olmuş mu sizce yakın mı olmasına hanımlar ☺️
3C00A0BD-31F2-4D28-A836-CE4919F6C956.jpeg

Amin. Test yaptım negatif bide benim yumurtlama sancım hep iki taraflı okuyor tek taraflı hiç olmadım ve yumurtlayınca akıntım yumurta akı gibi oluyor ve biz ovulasyon gününü değerlendirdik akıntım da şu an afedersin bem beyaz. İnşallah hayırlısı ile bunlar gebelik belirtisidir
Dr hormon değerleine baktı mi amh, fsh?
Benimde sağlı sollu oldu bu ay ağrım.

X