Ovulasyon testinde pik görmeden hamile kalan?

kendimeinanamiyorum

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
559
472
27
Arkadaşlar herkese selam ben ovulasyon testi işe yumurtlamamı takip etmeye çalışıyorum en son 25 mayısta adet oldum, normalde düzensiz regl olurum hep 28 günden uzun sürer açıkçası adet olmam. Ovulasyon testinde pin görmedim ama düzenli şekilde devam etti denemelerimiz. Dün sabah kahve pembemsi bir leke gördüm peçetede, akşam üstü açık pembe birazcık daha oldu bugün de açık pembe akıntı gibi devam ediyor arada peçetede ama regl gibi kanamalı bir sökülme yaşamadım. İnsan istiyor olunca aklına yerleşme kanaması mı diye geliyor ama yumurtlama da görmedim testlerde düzenli yaptım. Reglm düzenli olmadığı için de ne zaman gecikti ne zaman gecikmedi bilemiyorum hiç.

Sizde ya da çevrenizde ovulasyon testinde pik görmediği halde gebe kalanlar oldu mu? Umut edip sonradan hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bi yandan regl öncesi tarzda da hafif ağrı geliyor sanki. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🙏🏻🙏🏻

Canim pik görünce de hamile kalma ihtimali yüzde yüz değil.

Pik gormeden de hamile kalabilirsin tabi. Ki bu testler de kul yapımı, yüzde yüz sonuç veren birşey değil.

En iyi yöntem aslında 2 güne bir ilişki yaşamak.

Canim pik görünce de hamile kalma ihtimali yüzde yüz değil.

Pik gormeden de hamile kalabilirsin tabi. Ki bu testler de kul yapımı, yüzde yüz sonuç veren birşey değil.

En iyi yöntem aslında 2 güne bir ilişki yaşamak.
Çok teşekkür ederim dönüşünüze Allahtan dilerim hamileyimdir hayırlısıyla amin 🙏🏻🙏🏻💐💐

X