Ovülasyon Testimiz 🌸

Coocoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
1.181
720
Kızlar merhaba , ovülasyona yorumlarınızı beklerm sizce pik olmuş mu ve ne zaman değerlendirilmeli ?
Aynı dönem olan kızlar gelin beraber takip edelim 🌸

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    155,8 KB · Görüntüleme: 97
Ben de şu an ovulasyon yapıyorum silik hep, en son sıvı alımıyla yapmıştım. Sıvı alımını azaltmam lazım yapmaya yakın.

Bu da uygulamamın analizi femometer adı sizde kullanabillirsiniz
ben 2 gün yapmayı atladım unuttum ama zaten çok başıydı sorunlu bi dönem değildi :)

IMG_7332.png

Hep aynı saatte yapmak çok önemli bence. Öğlen koyu oluyor bende aksam silik görünüyor ertesi gün öğlen pik görünüyor mesela. Kıyaslama yaparken aynı saatleri karsılastırın bence. 3_4saat sıvı alımı olayı da çok takmayın gün içinde 3-4saat. Susuz oturmayın yalnızca detox vs yapmayın demek bu yoksa bi bardak çay bi iki bardak su etkilemiyor sonucu..
Benim geçen ayki takip ettiğimi atayımsana ona göre bak tabi herkeste bu kdr koyu çıkıp çatlamıyor sanırım ama benimtestlerimde baya koyu renk çıkıyor pik günü..
Amasiz bu son koyu cıkan günü değerlendirdiyseniz sorun yok bence zaten muhtemel ertesi gün pik olmustur..

Eklentiler

• 1000089015.jpg
    1000089015.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 46
Hep aynı saatte yapmak çok önemli bence. Öğlen koyu oluyor bende aksam silik görünüyor ertesi gün öğlen pik görünüyor mesela. Kıyaslama yaparken aynı saatleri karsılastırın bence. 3_4saat sıvı alımı olayı da çok takmayın gün içinde 3-4saat. Susuz oturmayın yalnızca detox vs yapmayın demek bu yoksa bi bardak çay bi iki bardak su etkilemiyor sonucu..
Benim geçen ayki takip ettiğimi atayımsana ona göre bak tabi herkeste bu kdr koyu çıkıp çatlamıyor sanırım ama benimtestlerimde baya koyu renk çıkıyor pik günü..
Amasiz bu son koyu cıkan günü değerlendirdiyseniz sorun yok bence zaten muhtemel ertesi gün pik olmustur..
aaa evet çok belli 6-7 net pik 8 çatlama
benim tek sorunum her gün aynı saatte yapamıyor olmak , ama çok belirgin gördüklerimizi 3-4 günü değerlendiriyoruz öncesinde 2-3 günde bir zaten , kaçmaz diye düşünüyorum gerisi nasip kısmet

siz ne zamandır ovülasyon testi yapıyorsunuz ?

aaa evet çok belli 6-7 net pik 8 çatlama
benim tek sorunum her gün aynı saatte yapamıyor olmak , ama çok belirgin gördüklerimizi 3-4 günü değerlendiriyoruz öncesinde 2-3 günde bir zaten , kaçmaz diye düşünüyorum gerisi nasip kısmet
Bence de öyle zaten 2-3 günde bir değerlendirince gerisi nasip 😄

Evet çatlama olmuş gibi görünüyor ovulasyon testinize bakınca kasık ağrısı falan yaşadınızmı en geç 2 güne bir değerlendirin bide 🙈
Dün ağrıdan kıvrandım bugün hiç birşeyim yok yani testle ve belirtiyle ağrı ve akıntıyla dünü pik kabul ediyorum 😂

X