Ovülasyon Testimi yorumlar mısınız

Yumurtlayınca mı şans yüksek çatlayınca mı
Yumurtlama ve çatlama günü canım yüksek oluyor .
Çatlama günü aslında dölleniyor yumurta . Ama 1 önceki gün yumurtlama günü de yüksek çünkü sağlıklı sperm 3-4 gün yaşayabiliyor . Çatladığı zaman döllenme oluşuyor . Şans artsın diye hem yumurtlama hem çatlama günü ilişki bence olmalı ama tek ilişki ile de tabi ki hamile kalınıyor

Bugünün testi acaba ne zaman öatlar ki
Benim yumurtlama döneminde de şeffaf akıntılarım oluyor . Çatlayınca ekstradan da oluyor mu hiç kontrol etmedim . Bugün saat 10 da tekrar test yapacağım çatlayıp çatlamadığını göreceğim inşallah

İnşallah Allah nasip eder bu ay size de etsin . Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

test pik yaptığında 36 saat sonra çatlıyor benim ama herkes de aynı olmuyor . 3 gün sonra çatlayanda oluyor 24 saat çatlayanda bünyeye göre değişiyor

Dün akşam yapmadın mı ovülasyon

Değerlendirdik inşallah olmuştur artık gerisi rabbime kaldı kaç gündür helak olduk eşim birde işten yorgun geliyor zar zor oldu adamın pestili çıktı
öyle oluyor canım ya pil çıktı değerlendireyim çatladı değerlendireyim derken adamların canı çıkıyor . İnşallah bu ay güzel haberlerini alırız Allah isteyenlerin kucağını boş bırakmasın

Amin canım inşallah yaa rabbim büyüktür. Kucağımızı dolu kaldırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…