Ovulasyon testimi anlayamadım

aokk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
13
2
Merhaba, reglimden sonraki gün aynı saatlerde yapmaya özen gösterdiğim ovulasyon testime bakar mısınız? Bugün 4. Günüm yeni başlıyorum teste açıkçası anlamadım

Eklentiler

• 20230501_142820.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 98
  • 20230503_120309.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 78
Tam olarak neyi anlamadınız?
Eğer çift silik çizgiyi diyorsanız, olabilir benim de öyleydi negatif sayılıyor ama ben reglimin bittiği gün hamile kaldım. Üstüne yumurtlayıp pik gördüm ama :)

Eğer çift silik çizgiyi diyorsanız, olabilir benim de öyleydi negatif sayılıyor ama ben reglimin bittiği gün hamile kaldım. Üstüne yumurtlayıp pik gördüm ama :)ne
nerden anliyosunuz adet bitiminde gebe kaldiginizi

Bugün yaptığım testim hafif pembelik olduğu icin soruyorum denemeye devam etmeliyim değil mi?

Regl sonrası 14. günde pik görüp 4 gün sonra da rutin doktor kontrolüne gittiğimde keseyi gördü :) Doktorum söyledi yani :)
aslinda biz yanlis yapiyoz tutturmusuz yumurtlama gunu diye hic bisey oldugu yok ama bu ay bnde 1 gun arayla hep iliski oldu klomende kullandim bklm hayirlisi belirtilerin nelerdi cnm anlatirmisin

aslinda biz yanlis yapiyoz tutturmusuz yumurtlama gunu diye hic bisey oldugu yok ama bu ay bnde 1 gun arayla hep iliski oldu klomende kullandim bklm hayirlisi belirtilerin nelerdi cnm anlatirmisin
Biz reglin bittiği gün ve canımız ne zaman isterse yaptık günde 2 de oldu bazen :) Bat tarihine 1 hafta kala yoğun hassasiyet ve kasık krampları yaşadım kramplar şiddetliydi ama bir de çok uyuyordum 3 ay oldu hala ayakta uyuyorum

cnm benimde yumurtlamadan 2 gun sonra siddetli sol kasik agrisi yasadim sabahtan aksama kadar surdu ev isi yapmakta zorlandim hareker ettikce daha cok agriyodu suanda bisey yok 11 gun falan adet gunume

cnm benimde yumurtlamadan 2 gun sonra siddetli sol kasik agrisi yasadim sabahtan aksama kadar surdu ev isi yapmakta zorlandim hareker ettikce daha cok agriyodu suanda bisey yok 11 gun falan adet gunume
Hareket etmeyin bu aralar uzanın dinlenin bol bol :) İnşallah vardır bebiş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…