Ovulasyon testime bakar mısınız?

egtmcanne

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2024
167
32
31
Sürekli böyle çıkması normal mi? Sizce koyulaşıyor mı ben artık algılayamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• E532D66E-7EDA-497D-AEA5-A09FCBBEBEBB.jpeg
    E532D66E-7EDA-497D-AEA5-A09FCBBEBEBB.jpeg
    167,5 KB · Görüntüleme: 23
Hayır koyulaşma yok ama zaten daha erken değil mi regl döngünüZz kaç gğn sürüyor 28 ise 14. Gün koyulaşır genelde

Hayır koyulaşma yok ama zaten daha erken değil mi regl döngünüZz kaç gğn sürüyor 28 ise 14. Gün koyulaşır genelde
Bence de erken ama benim adetim çok düzensiz belli bir düzeni yok. En üstteki test adet bitiminin ikinci günü yapıldı. İlk testimin böyle koyu çıkması normal mi peki?

Hayır ilk testin bu kadar koyu çıkmaması lazım doktora gittiniz mi adetleriniz neden düzensiz

Hayır ilk testin bu kadar koyu çıkmaması lazım doktora gittiniz mi adetleriniz neden düzensiz
Normalde ara ara kist oluşumları olurdu bende. Geçen ay gittiğimde kist falan yok dedi zaten bu ay tam zamanında adet oldum. Acaba hemen adet sonrası yumurtladım mı diye düşündüm.

Bilemiyorum ki ama adetleriniz düzensizse ovülasyon pek işe yaramayabilir bence siz yumurta takibini doktordan yaptırın

Sürekli böyle çıkması normal mi? Sizce koyulaşıyor mı ben artık algılayamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
Bak bu sekılde pik olcak aynı koyulukta bazen bu iki gündür sürebiliyor aynı koyuluk olması sonra silikleşmeye baslıcaz yanı bu da catlama olucak

Eklentiler

• IMG_5721.png
    IMG_5721.png
    472,5 KB · Görüntüleme: 16
Bilemiyorum ki ama adetleriniz düzensizse ovülasyon pek işe yaramayabilir bence siz yumurta takibini doktordan yaptırın
Henüz bi kaç aydır deniyoruz. Hemen doktora gitmek istemedim açıkçası. Bu ay pik görmezsem tekrar gitmeyi düşünüyorum ama. İlk defa kullanmaya başladım bu testleri çünkü. Bu arada çok teşekkür ederim :)

Bak bu sekılde pik olcak aynı koyulukta bazen bu iki gündür sürebiliyor aynı koyuluk olması sonra silikleşmeye baslıcaz yanı bu da catlama olucak
Ama şimdi dikkatli baktım da zaten senin koyulaşmış galiba silikleşmesi gayet normal yumurta catlıyor demek

Ama şimdi dikkatli baktım da zaten senin koyulaşmış galiba silikleşmesi gayet normal yumurta catlıyor demek
Ben yine de daha koyu gördüğüm günü değerlendirdim. Hatta son ilişkiden sonra hafif pembelik barındıran bi akıntım oldu bugün. Hiç ara kanamalarım olmaz normalde ve bugün kasıklarım ağrıdı ondan önce

Henüz bi kaç aydır deniyoruz. Hemen doktora gitmek istemedim açıkçası. Bu ay pik görmezsem tekrar gitmeyi düşünüyorum ama. İlk defa kullanmaya başladım bu testleri çünkü. Bu arada çok teşekkür ederim :)
Rica ederim daha çok yeni sizin dediğiniz gibi istediğinizde gidersiniz en azından içiniz rahat olur ister istemez belirsizlik stres yapıyor

Ondan kaynaklı da olabilir dediğiniz gibi.yüne de en yüksek gününde daha koyu olmaz mı? Ben kullanmaya devam edeyim bari boşa gitmesin aldıklarım.
Ben de bir dönem yaptım bu testleri önce aşırı silik başlıyordu gittikçe koyu sonra iki çizgi de aynı koyulukta oluyordu ertesi gün tekrar silikleşiyordu sizin baya koyu başlamış hemen olması biraz düşündürdü

Ben de bir dönem yaptım bu testleri önce aşırı silik başlıyordu gittikçe koyu sonra iki çizgi de aynı koyulukta oluyordu ertesi gün tekrar silikleşiyordu sizin baya koyu başlamış hemen olması biraz düşündürdü
Evet bende baktığım bütün örneklerde silik başladığını görmüştüm. Ben adetim bitti bi gün ara verip öyle teste başladım. Bu defa bittiği gibi yoğun akıntım oldu. Acaba biter bitmez yumurtladım mı dedim. Öyle olanlar varmış. O yüzden kafam karıştı açıkçası.

Yumurtlamadan 14-16 gün sonra adet olunuyor ona göre bu ay bakarsınız
Evet biliyorum bakalım normalde erken regl olmuyorum. Belki de koyulaşacaktır. Ben testlere devam edip pik görürsem de değerlendireyim. Gerisi Allah’ın takdiri. Dileyen herkese nasip olsun insallah ☺️

Ben yine de daha koyu gördüğüm günü değerlendirdim. Hatta son ilişkiden sonra hafif pembelik barındıran bi akıntım oldu bugün. Hiç ara kanamalarım olmaz normalde ve bugün kasıklarım ağrıdı ondan önce
Hemen yumurtlama gününden sonra olduysa bu yumurtlama kanaması olabiliyor bazılarında senin yumurtlaman çatlamış zaten inşallah tutar ya güzel haberlerle gelirsin benim bugün 11. gün oldu yarın test yapacağım bakalım çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum

X