Ovulasyon testime bakar mısınız

Antibiyotik hakkında bir fikrim yok ama inşallah tutar
Canım yerime bakıp bilgi verir misin koyu çizgiyi görmeden iki gün önce değerlendirdim koyu çizgileri görünce iüç gün değerlendirdim çizgi silikleştikten sonrada üç gün değerlendirdim

Eklentiler

• IMG_0255.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 35
Alttaki biraz daha koyulaşmış biraz daha takip edin ve diğerlerine göre en koyu günü yumurtlama kabul edin bence
Merhaba canım hsg çekilmiştim doktor myo fol. Verdi kullanıyorum ayrıca ovulasyon testi kullandım bu ay pikleri değerlendirdim şuan bir ay bir günüm geçiyor test yapıyorum negatif çıkıyor regl olmadım testte negatif çıkıyor. Neden acaba kafam çok karışık

Geç döllenme olabilir mi acaba adetin gelmesse bence testi tekrarla inşallah pozitife döner

Geç döllenme olabilir mi acaba adetin gelmesse bence testi tekrarla inşallah pozitife döner
İnşallah ya bilmiyorum ya daha öncelerde iki gün önce adet olurdum ayda
Şuan ise üç gün oldu geçeli bir ay bir gün geçikti iki gündür testi yapıyorum negatif çıkıyor. Sebebi ne bilmiyorum myo fol kullanıyorum takviye edici gıda ilk defa böyle bişey oldu geç döllenme olunca kaç gün sonra çıkıyor

Geç döllenmede 1 hafta gecikmeden sonra çıkabilir
Takviye edici gıda adetini geciktirmez demi o konuda çok bilgim yok

Geç döllenmede 1 hafta gecikmeden sonra çıkabilir
Takviye edici gıda adetini geciktirmez demi o konuda çok bilgim yok
Bilmiyorum ki takviye edici gıdayı doktor hsg sonrası yazdı hamileliğini yumurtalarını geliştirecek dedi başlasa bişey demedi yanı hsg çekileli ayın üçüne bir ay olacak adetten sonra hemen sonra çekiliyo

O zaman o çokta etkilemez adetin gelmesse testi tekrarla bakalım

Gö döllenme mi olabilir yani yumurtamı ovulasyon ile takip ettim bütün pik günlerini değerlendirdim eşim ilişki istiyor bu durumda ne yapmalıyım günümde geçiyor bilmiyorum
Adetin gelmediyse geç döllenme olabilir evet inşallah öyledirilişki konusunda bir sorun olacağını sanmıyorum bende gebelik şüphesi varken doktora sormuştum sorun olmaz demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…