Ovülasyon testime bakar mısınız???

Bence gerek yok ama içinize kurt dusucekse bugunude degerlendirin üst üste olduğunda kalitede düşüyor

Diğer paylaştığım günlerin yazılı olduğuna da bakar mısınız 11de mi çatlamış 12de mi sizce? 12 bugün oluyor ama bugün değerlendirmeyeceğim çatlamayı kaçırmış olur muyum
Çatlama 11.gün de başlamış 24 saat durduğu için 12.gün tamamen çatlamış oluyor değerlendirirseniz iyi olur gün değerlendirdiniz mi peki?

Çatlama 11.gün de başlamış 24 saat durduğu için 12.gün tamamen çatlamış oluyor değerlendirirseniz iyi olur gün değerlendirdiniz mi peki?
9-10-11’i değerlendirdim sizin dediğinize göre çatlamanın başlangıcını da yumurtlamayı da değerlendirmiş oluyorum. Bugün 12.gün değerlendirmedim yarın sabah değerlendireceğim

9-10-11’i değerlendirdim sizin dediğinize göre çatlamanın başlangıcını da yumurtlamayı da değerlendirmiş oluyorum. Bugün 12.gün değerlendirmedim yarın sabah değerlendireceğim
Değerlendirme olmuş birşey olmaz canım sabah değerlendirip daha sonra gün aşırı yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…