Ovulasyon testime bakar mısınız?

muallime7285

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
289
93
Kızlar anlayanlar ovulasyon testime bakabilir mi acaba? Yumurtlamanın bu kadar uzun sürmesi normal mi? Gecen ayda 5 6 günde silikleşmişti yine öyle olacak sanırım.

bence de pcos bu. hormon dengesizliği yüzünden. bende de olmuştu böyle. yumurtaların kiste dönüşmüştür sancı yapabilir

Gün sıralaması olmadığı için yorum yapamadım ama sizde pcos olma ihtimali var mı
Pcos yok gün sıralaması lh ın arttıgı şekilde her gün aynı saatlerde sıvı alımına dikkat ederek yaptım. Merak ettigim şey yumurtluyorum da lh seviyem mi hemen düşmüyor acaba yoksa yumurtam çatlamıyor mu

Çatlamıyor da olabilir ama birşey diyemem. Zaten çatlamaması da pcosun bi boyutu. Adet gününüzde hormon testi yaptırın 2 ya da 3. Günü. Ortadaki pik gibi aslında ama çatlama olsa silikleşirdi.

bence de pcos bu. hormon dengesizliği yüzünden. bende de olmuştu böyle. yumurtaların kiste dönüşmüştür sancı yapabilir
Doktor bi kaç ay önce genel hormonlarıma baktı sıkıntı görmedi gecen haftada progestorunma baktı gayet iyi yumurta var dedi ama gözden kaçırdıgı bir şey olabilir mi acaba

Çatlamıyor da olabilir ama birşey diyemem. Zaten çatlamaması da pcosun bi boyutu. Adet gününüzde hormon testi yaptırın 2 ya da 3. Günü. Ortadaki pik gibi aslında ama çatlama olsa silikleşirdi.
Gebelik düşündüğümde 7 8 ay önce yaptırmıştım sıkıntı yoktu ama 1 2 gün daha silikleşmezse yine yaptırayım

Gebelik düşündüğümde 7 8 ay önce yaptırmıştım sıkıntı yoktu ama 1 2 gün daha silikleşmezse yine yaptırayım
Yaptırmakta fayda var çünkü benim haziranda çok güzel çıktı ağustosta da bi o kadar bozuk çıktı. 2 ayda bile değişiyor

Eki Görüntüle 3157118 Hamileymişim ondan öyleymiş çok şükür
Öncelikle tebrik ederim sizi Bir şey merak ettim gebeliğiniz daha yeni mi oluşmuş. Ovulasyon testlerini adete kadar mı kullandınız yada adetten hemen sonra mı kullanmaya başladınız? Şeyden dedim genellikle 14 15. Günlerde oluyor ya bu pik olayı şaşırdım sadece geçen aydan hamile kalıp adet mi gördünüz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…