Ovulasyon testime bakar mısınız lütfen

elifyilmaz4953

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2024
5
1
29
Kızlar merhaba innovita ovulasyon testiyle takip yapıyorum bugn 14. Gün pcos hastasıyım önceki günlerden oldukca koyu cıktı ama sanırım pik değil bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• IMG_8562.jpeg
    159,5 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar merhaba innovita ovulasyon testiyle takip yapıyorum bugn 14. Gün pcos hastasıyım önceki günlerden oldukca koyu cıktı ama sanırım pik değil bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Pcoslarda LH yüksek olduğu için bazen tam koyulaşmıyor . Siz en koyu günleri değerlendirin daha sonra silikleşmeyi görürseniz ya yumurtanız çatlamıltır

Pcoslarda LH yüksek olduğu için bazen tam koyulaşmıyor . Siz en koyu günleri değerlendirin daha sonra silikleşmeyi görürseniz ya yumurtanız çatlamıltır
Daha sonra silikleşmeye başladı bu testin ertesi günü de yoğun yumurtlama akıntım oldu ama test pik değil sizce yeterince büyümeden çatlamış olabilir mi

Daha sonra silikleşmeye başladı bu testin ertesi günü de yoğun yumurtlama akıntım oldu ama test pik değil sizce yeterince büyümeden çatlamış olabilir mi
Olabilir çatlaması güzel bir şey en azından kiste dönmemiş öyle düşünün. Yeterli büyüklüğe ulaşmıyor bazen. Bazende pcoslarda LH hep yüksek olunca pik yakalanmaıyor. Pcosun derecesine göre değişiyor

Kızlar 5 gün sürdü adetim dünde bitti bugün ovulasyona başladım böyle çıktı yumurtlama mi bu ilk defa başıma böyle geliyor lütfen cevaplar misiniz?

Eklentiler

• 20241012_114046.jpg
    145,5 KB · Görüntüleme: 28
Sabah ikinci idrarla test yaptıklarım sağdakiler.Aksam iki saat önce sıvı almayı kesip yaptıklarım soldaki testler bakar mısınız ?

Eklentiler

• IMG_1748.jpeg
    125,6 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_1748.jpeg
    125,6 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar 5 gün sürdü adetim dünde bitti bugün ovulasyona başladım böyle çıktı yumurtlama mi bu ilk defa başıma böyle geliyor lütfen cevaplar misiniz?
evet yumurtlama gibi koyu olmuş t çizgisi. ama adetten 1 gun sonra yumurtlama olur mu bilmiyorum. her ihtimale karşı değerlendirin bence. aklınızda soru işareti kalmasın . ama test yapmaya da devam edin derim ben.

Yumurtlama gibi duruyor biter bitmez bende yaptım açık pembeydi testlere devam et mutlaka 8 saat sonra testini tekrarla canım

evet yumurtlama gibi koyu olmuş t çizgisi. ama adetten 1 gun sonra yumurtlama olur mu bilmiyorum. her ihtimale karşı değerlendirin bence. aklınızda soru işareti kalmasın . ama test yapmaya da devam edin derim ben.
Hamileymişim ondan öyle çıkıyormuş ya kimyasal gebelikmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…