Ovulasyon testime bakabilir misiniz?

Anaymbenana

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.765
854
Screenshot_2022-12-24-15-34-05-573_com.android.chrome.jpg

Ovulasyon testimde tek çizgi çıkması normal mi?

Normal daha lh hormonunuz salgılanmaya başlamamış yani yumurtanın büyümemiş. Sabredin ve devam edin yapmaya git gide koyulaşacaktır🤗
Sağolun teşekkür ederim.. dün doktor kontrolüm vardı bu ay klomen kullanmıştım doktorum yumurtan 17 mm olmuş iki üç güne çatlar demişti o yüzden tek çizgi çıkıyo olması beni biraz şaşırttı hatta doktorum ovulasyon testini kullanma kafan karışır dedi ama ben bu ay daha temkinli olmak adına ovulasyon testini kullanıyorum ☺️

Aynı saatte yapın testlerinizi sadece 2 gün aynı saatte yapmışsınız bu büyük bir etken. Ve 2 saat hiç sıvı almamız gerekiyor
Bugün biraz geç uyandım 12 de sıvıyi kesmem gerekiyordu fakat geç uyanınca kahvaltı da geç oldu maalesef o yüzden 1 de sıvı tüketimini bıraktım ☺️ testi yanlış mı yapıyorum diye düşündüm hatta tek çizgi çıkınca

Sağolun teşekkür ederim.. dün doktor kontrolüm vardı bu ay klomen kullanmıştım doktorum yumurtan 17 mm olmuş iki üç güne çatlar demişti o yüzden tek çizgi çıkıyo olması beni biraz şaşırttı hatta doktorum ovulasyon testini kullanma kafan karışır dedi ama ben bu ay daha temkinli olmak adına ovulasyon testini kullanıyorum ☺️
Doktor söylediği andan itibaren mi ovülasyon testi yapmaya başladınız? Belkide çoktan çatladı

Git gide koyulaşır merak etmeyin
Sağolun teşekkür ederim 🌸 burda bı bayan arkadaşımız ikinci çizgi silik bile olsa çıkması gerekiyor demişti ama ikinci çizgi çıkmayınca testi yanlış mı yapıyorum diye düşünmeye başladım.. ovulasyon testinin açıklamasında idrarı üzerine yapın diyordu ben 3 gün öyle denedim bugün de testi kapta beklettim sizce nasıl yapmalıyım?

Sağolun teşekkür ederim 🌸 burda bı bayan arkadaşımız ikinci çizgi silik bile olsa çıkması gerekiyor demişti ama ikinci çizgi çıkmayınca testi yanlış mı yapıyorum diye düşünmeye başladım.. ovulasyon testinin açıklamasında idrarı üzerine yapın diyordu ben 3 gün öyle denedim bugün de testi kapta beklettim sizce nasıl yapmalıyım?
Ben hep kaba yapıp ordan tutuyorum testi. 16 günde gördüm ben koyu çizgiyi. Hatta 3 gün koyu kaldı, şimdi bugün biraz önce yaptım silikleşmeye başladı sanırım

Bugün biraz geç uyandım 12 de sıvıyi kesmem gerekiyordu fakat geç uyanınca kahvaltı da geç oldu maalesef o yüzden 1 de sıvı tüketimini bıraktım ☺️ testi yanlış mı yapıyorum diye düşündüm hatta tek çizgi çıkınca
Yani yanlış görünüyor şuan hep aynı saate ve sıvı tüketimi olmadan yapılması gerekıyor diye biliyorum bende öyle yapıyorum

Ben hep kaba yapıp ordan tutuyorum testi. 16 günde gördüm ben koyu çizgiyi. Hatta 3 gün koyu kaldı, şimdi bugün biraz önce yaptım silikleşmeye başladı sanırım
Birde sanırım reglim yeni bittiği için catlamadi hâlâ..ama doktorum 17 mm diyince ben azda olsa silik bı çizgi çıkar diye bekledim

Anladım aynı saatte yapmam önemli yinede siz bilirsiniz🤷🏼‍♀️
Elimden geleni yapıyorum ama hep bı isim çıkıyor bugün uyuya kaldım yarın kuzenimin düğünü var ve evden erken çıkmam gerekiyor düğünde de ovulasyon testini yapamam ya sabah erkenden yapıcam yada akşam..ama ondan sonraki günlerde dikkat etmeye çalışacağım

X